e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Różnice kulturowe


W Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach od kilku dni niektóre lekcje z młodzieżą prowadzą wolontariuszki z zagranicy, dwie z Chin (Wenting i Qing) i dwie z Kazachstanu (Ailya, Nazire) - w ramach projektu Enter Your Future.

Enter Your Future jest projektem realizowanym przez Komitet Narodowy AIESEC Polska po raz pierwszy. Skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, na terenie całego kraju. Projekt swoim zasięgiem obejmuje 10 województw. W województwie podlaskim w projekcie weźmie udział 16 szkół średnich. Szkolenia dla ponad 1200 młodych ludzi poprowadzi 6 szkoleniowców z zagranicy. Lekcje oczywiście są prowadzone „na luzie” i w języku angielskim.

AIESEC jest międzynarodową platformą dla młodych ludzi, którzy chcą odkrywać i rozwijać swój potencjał, wpływając przy tym pozytywnie na społeczeństwo. Jest stowarzyszeniem o charakterze edukacyjnym, niedochodowym i prowadzącym na skalę globalną unikatowy Program Międzynarodowej Wymiany Praktyk. Jest obecny na 800 uczelniach w ponad 100 krajach. AIESEC posiada status organizacji pożytku publicznego.

Ideą Enter Your Future jest szerzenie idei kreatywnej przedsiębiorczości oraz uczenie polskiej młodzieży tolerancji wobec innych kultur i religii świata. Enter Your Future ma być impulsem dla licealistów, których zachęci do bycia pro-aktywnym, wychodzenia z własną inicjatywą. Równie ważnym celem projektu jest umożliwienie młodym ludziom kontaktu z różnymi kulturami i religiami świata.Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2022 © Copyright by e-Monkipl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monkipl wymaga zgody redakcji portalu!