e-Monki.pl    

Archiwalne artykuły o Mońkach:

katalog firm powiatu monieckiego

Święto policji


W Komendzie Powiatowej Policji w Mońkach odbyła się uroczysta zbiórka z okazji obchodów 103 rocznicy powstania Polskiej Policji. Policjanci otrzymali awanse na wyższe stopnie służbowe. Była to również okazja, aby podziękować funkcjonariuszom i pracownikom Policji za ich codzienne zaangażowanie i służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu monieckiego.

Polska Policja istnieje już od 103 lat. Dzisiaj swoje święto obchodzili monieccy policjanci. W Komendzie Powiatowej Policji w Mońkach służbę pełni 73 funkcjonariuszy (w tym 15 kobiet i 58 mężczyzn) i pracuje 18 pracowników Policji.

W powiatowych obchodach Święta Policji, które odbyły się na sali odpraw w Komendzie Powiatowej Policji w Mońkach udział wzięła kadra kierownicza, mianowani policjanci na czele z Komendantem Powiatowym Policji w Mońkach inspektorem Arturem Maksymiukiem oraz przedstawiciele władz samorządowych. Uroczystość rozpoczęła się od złożenia przez dowódcę uroczystości meldunku Komendantowi inspektorowi Arturowi Maksymiukowi o gotowości do rozpoczęcia uroczystej zbiórki. Następnie wprowadzony został sztandar Komendy Powiatowej Policji w Mońkach.

Tradycyjnie, podczas dzisiejszych obchodów święta przyznano odznaczenia i akty mianowania na wyższe stopnie policyjne. W monieckiej komendzie nominacje na wyższe stopnie policyjne otrzymało 27 funkcjonariuszy, w tym dziesięciu przedterminowo. Awanse wręczył Komendant Powiatowy Policji w Mońkach.

Tekst i zdjęcia: monki.policja.gov.pl

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2023 © Copyright by e-Monkipl
Wykorzystanie zdjęć i filmów publikowanych w portalu www.e-Monkipl wymaga zgody redakcji portalu!