e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Podsumowanie talentów


26 listopada w Monieckim Ośrodku Kultury odbyło się podsumowanie XX Powiatowy Przegląd Amatorskiej Twórczości Plastycznej.

Podsumowanie rozpoczęło się od minuty ciszy, po zmarłym tragicznie, w tym roku Bogdanie Tuszyńskim. Z rąk Dyrektora Monieckiego Ośrodka Kultury Dariusza Gwiazdy cenne bony podarunkowe i dyplomy otrzymali:
* w kategorii malarstwa Joanna Hinz – nagroda za całokształt twórczości w poszukiwaniu nowych trenów i tematów twórczych oraz Andrzej Zdunko i Andrzej Skubich.
* w kategorii rzeźby: Sławomir Obłażewicz i Kazimierz Rafałko.
* nagroda specjalna w nowej kategorii poszukiwania własnego wyrazu artystycznego łączącego elementy malarstwa i rzeźby, powędrowała do Danuty Dembowskiej.

Komisja w składzie: Krystyna Kunicka, Lila Wyszkowska, Janina Biegańska brała pod uwagę poziom artystyczny, autentyczność wypowiedzi twórczej i rozwój osobowości. Jury bardzo dziękuje wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

Powiatowy Przegląd Amatorskiej Twórczości Plastycznej jest formą popierania i rozwijania twórczości plastycznej amatorów, a jednocześnie konfrontacją postaw, osiągnięć, twórczych ambicji tych wszystkich, których pasjonuje sztuka. Celem przeglądu jest pobudzenie aktywności twórczej wśród amatorów, twórców ludowych, instruktorów, nauczycieli plastyki.

Wystawę będzie można oglądać do 10 grudnia 2021 roku.


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2022 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!