e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Zapraszamy do pływaniaZgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 11 lutego 2021 roku wznawiamy pracę Pływalni w Mońkach od 12 lutego (piątek) od godz. 12:00.

Zapraszamy wszystkich stęsknionych zajęć w wodzie.

Pływalnia będzie funkcjonowała codziennie w godzinach 12.00-20.00 (soboty i niedziele również). Nie wiadomo jeszcze do końca jak będzie wyglądała sytuacja z atrakcjami typu sauna, jacuzzi czy zjeżdżalnia, ponieważ brakuje na chwilę obecną przepisów wykonawczych.

Od poniedziałku (15.02) wznawiamy zajęcia nauki pływania dla dzieci, które rozpoczęły się w grudniu. Od poniedziałku zapraszamy również na masaże, a wkrótce wrócą też zajęcia z aquaaerobiku.

Przypominamy, że działamy nadal w reżimie sanitarnym. Prosimy więc klientów o wyrozumiałość i dostosowanie się do wymogów, zwłaszcza o zasłanianie ust i nosa w strefie od wejścia do przebieralni. Myślę, że zrozumienie sytuacji i wzajemny szacunek w tak trudnym okresie pozwoli na czerpanie w pełni z radości korzystania z usług Pływalni. Zapraszamy i życzymy miłego pobytu.

Bogdan Sierba
Dyrektor Pływalni Powiatowej w Mońkach
Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!