e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Ważne! Ankieta dla rodziców - żłobek


Szanowni Państwo.
Do wszystkich Państwa, mieszkających na terenie gminy Mońki i posiadających dzieci w wieku do lat 3, lub w przyszłości planujących powiększenie rodziny, zwracam się z prośbą o wypełnienie i przekazanie do Urzędu Miejskiego w Mońkach zamieszczonej niżej ankiety.

Ankieta służy zbadaniu realnych potrzeb naszej społeczności w zakresie opieki nad dziećmi do lat 3, realizowanej w formie żłobka Rzetelne, zgodne z oczekiwaniami Państwa odpowiedzi, będą podstawą do podjęcia decyzji w sprawie rozpoczęcia oraz określenia zakresu działalności, samorządowego żłobka, jako formy opieki nad dziećmi w naszej gminie.

Ankieta jest anonimowa. Ankietę wypełnia się poprzez zaznaczenie właściwej odpowiedzi oraz/lub dopisanie innych, nie przewidzianych odpowiedzi.

Dziękuję Państwu za wszelkie informacje zawarte w odpowiedziach na pytania ankiety , jak też dodane własne przemyślenia, uwagi czy wskazówki. Proszę poniżej wypełnić ankietę, następnie klikając w przycisk Prześlij przekazać do Urzędu Miejskiego w Mońkach ul Słowackiego 5a,do dnia 26 czerwca 2020 r.Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2020 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!