e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Mońki w finale


7 marca 2020 przedstawiciele naszego miasta wraz z siostrą Moniką, udali się do Warszawy na ogólnopolskie podsumowanie Orszaków Trzech Króli (900 miejscowości w całej Polsce i ponad 20 poza granicami).

Spotkanie odbyło się w Domu Arcybiskupów Warszawskich, przy ul. Miodowej. Obecny był Ks. Kardynał Kazimierz Nycz, któremu złożyliśmy życzenia imieninowe. Kardynał udzielił obecnym błogosławieństwa pasterskiego.

Następnie po wspólnym obiedzie wszyscy udali się do Pałacu Prezydenckiego, gdzie odbyło się podsumowujące tegoroczne wydarzenie z obecnością Pana Prezydenta Dudy wraz z małżonką.

Była również okazja zwiedzić Pałac Prezydencki, obejrzeć pomieszczenia, w których dokonują się ważne wydarzenia historyczne. Podczas części oficjalnej z rąk Pary Prezydenckiej i Przewodniczącego Rady Fundacji Orszak Trzech Króli Piotra Giertycha podziękowania i dyplomy otrzymali przedstawiciele szkół i fundacji, jednostek wojskowych, straży pożarnej, a także partnerzy i wolontariusze. Można było również zrobić pamiątkowe zdjęcie z Parą Prezydencką. Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem oraz wręczeniem wszystkim uczestnikom drobnych upominków.

s.MonikaFotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2020 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!