e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Rok 2020 w krwiodawstwie rozpoczęty!


Rozpoczęliśmy roku 2020 od pobierania krwi w MOK-U w niedzielę 12 stycznia. Tego dnia akcję zaczęliśmy o godz. 9:00 i trwała do godz. 15:00. Na ogłoszoną akcję przybyło ponad 70 krwiodawców. Lekarz zakwalifikował 69 osób do oddania krwi. Zebrano w sumie 31,05 litrów bezcennej krwi. Największy dar to drugi człowiek... Który daje swoją obecność. Który jest wsparciem. Który dotrzymuje słowa. Na którego zawsze można liczyć. Tym drugim są krwiodawcy, którzy zawarli swoją miłość do człowieka w małej czerwonej kropelce.

Dziękuję serdecznie za wielki dar.

Akcję zorganizowano przy współudziale Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Mońkach, Monieckiego Ośrodka Kultury, parafii Matki Boskiej Częstochowskiej i Świętego Kazimierza w Mońkach, portalu e-Monki i Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku.

Wszystkim serdecznie dziękujemy!

Następna akcja odbędzie się: 19 stycznia 2020 r. w Goniądzu w godz. 9:00 do 13:00. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!
Podsumowanie działalności za rok 2019 wraz z wręczeniem odznaczeń zasłużony honorowy dawca krwi odbędzie się 15 lutego 2020 r. o godz. 17:00.

Prezes ORPCK - Andrzej Beczko


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2020 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!