e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Pomóżmy Robertowi


Stowarzyszenie "Wspierajmy się" działające przy MOPS w Mońkach, zwraca się z prośbą o wsparcie akcji, która ma na celu sfinansowanie rehabilitacji oraz leczenia mieszkańca naszej gminy - Roberta Michaluka, który w lutym 2019 roku uległ poważnemu wypadkowi (został przygnieciony więźba dachową) w wyniku czego doznał licznych urazów oraz złamań kręgosłupa.

Paraliż ciała był na tyle rozległy, że lekarze nie dawali mu zbyt wiele szans. Po przywróceniu czynności oddechowych, skomplikowanej operacji oraz długim leczeniu szpitalnym Roberta udało się spionizować i przywrócić częściową sprawność dłoni. Tylko specjalistyczna rehabilitacja (która niestety nie jest refundowana przez NFZ) może pomóc w powrocie do zdrowia.

Wierzymy, że Robert stanie na nogi, ale do tego potrzebne są pieniądze. Jeden dwutygodniowy turnus rehabilitacyjny to koszt ok. 6 tysięcy, niestety nawet takie koszty przewyższają możliwości finansowe rodziny. Robert ma 34 lata, jest mężem i ojcem 2 małych dzieci i właśnie dla nich chce walczyć o swoją sprawność. Apelujemy o POMOC, wierząc, że wspólnie uda się nam uzbierać środki na leczenie i turnusy rehabilitacyjne dla Roberta. Razem możemy więcej !!!

Wpłaty można dokonać na konto Banku Spółdzielczego w Mońkach Nr 32 8085 0005 0007 2922 2000 0080, w tytule przelewu wpisując "Pomoc dla Roberta".

Serdecznie Dziękujemy za każdą złotówkę, Pamiętajmy- DOBRO POWRACA !!!!


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2020 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!