Preloader Image
<<< wstecz

Nowe władze Promienia


14 listopada członkowie Ludowego Klubu Sportowego Promień Mońki na Walnym Zebraniu Sprawozdawczo-Wyborczym wybrali nowy Zarząd Klubu na następne cztery lata działalności.

W tym roku minęły cztery lata od ostatniego Walnego Zebrania Sprawozdawczo Wyborczego LKS Promień Mońki. Prezes i członkowie poprzedniego Zarządu postanowili nie kandydować na najbliższą kadencję i przekazać władzę w Klubie młodszym kolegom. Nastąpiła we władzach Klubu zmiana pokoleniowa. Nowe władze Klubu to ludzie od dawna związani z Promieniem - trenerzy, zawodnicy i osoby pełniące różne inne funkcje.

Skład nowego Zarządu:
- Marcin Grygo - Prezes
- Marcin Wrutniak - W-ce Prezes
- Tomasz Zdański - Sekretarz
- Damian Purta - Skarbnik
- Tomasz Romanowski - Członek
- Grzegorz Głódź - Członek
- Arkadiusz Magnuszewski - Członek

Komisja Rewizyjna:
- Jan Andraka - Przewodniczący
- Wiesław Godlewski - Z-ca Przewodniczącego
- Mieczysław Gawieńczyk - Sekretarz

W latach 2015-2019 w Klubie działały trzy sekcje: piłka nożna, tenis stołowy i lekkoatletyka.
Aktualnie sekcja piłki nożnej posiada 9 drużyn:
IV Liga seniorów : Trener Marcin Grygo (25 zawodników ) aktualnie 6 miejsce
Juniorzy Młodsi : Trener Bartosz Kobrzyniecki (16 zawodników) aktualnie 6 miejsce
Trampkarze : Trener Bartosz Kobrzyniecki (21 zawodników ) aktualnie 6 miejsce
Młodzik : Trener Tomasz Zdański (15 zawodników) aktualnie 9 miejsce
Orlik E1 : Trener Marcin Grygo (15 zawodników) aktualnie 1 miejsce
Orlik E2 : Trener Marcin Grygo (12 zawodników) aktualnie 1 miejsce
Żak F1 : Trener Marcin Wrutniak (13 zawodników) aktualnie 1 miejsce
Żak F2 : Trener Marcin Wrutniak (12 zawodników) aktualnie 2 miejsce
Grupa naborowa : Trener Marcin Wrutniak (22 zawodników)

Sekcja tenisa stołowego zrzesza 15 zawodników w dwóch drużynach występujących w Białostockiej Lidze Sportu:
I Liga : Trener Mieczysław Gawieńczyk (8 zawodników) aktualnie 6 miejsce
II Liga : Trener Mieczysław Gawieńczyk (7 zawodników) aktualnie 4 miejsce

Sekcja lekkoatletyczna prowadzona przez Bogdana Sierbę zrzesza 15 zawodników którzy reprezentują Nasz Klub w zawodach organizowanych przez LZS oraz Podlaski Związek Lekkiejatletyki .

W sumie w zajęciach sportowych LKS Promień Mońki uczestniczy około 190 zawodników . Treningi prowadzone są na obiektach Monieckiego Ośrodka Kultury (stadion miejski), boiskach ze sztuczną nawierzchnią Orlik i Blisko Boisko , a w okresie jesienno-zimowym w halach sportowych przy Szkole Podstawowej Nr 1 i Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach .

W tym miejscu jako Zarząd LKS Promień chcemy złożyć serdeczne podziękowania dyrektorom : Monieckiego Ośrodka Kultury, Szkoły Podstawowej Nr 1 oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach za nieodpłatne udostępnianie obiektów do szkolenia naszych sportowców .
Działalność finansowa Klubu opiera się przede wszystkim na dotacji Urzędu Gminy Mońki , za co serdecznie dziękujemy Burmistrzowi Moniek Panu Zbigniewowi Karwowskiemu . Tą drogą składamy również podziękowania za wsparcie finansowe : Monieckiej Spółdzielni Mleczarskiej, Starostwu Powiatowemu w Mońkach , MCTH Andrzeja Purty, BUDROMAT, Leszka Kuprela, Monieckiej Spółdzielni Mieszkaniowo Lokatorskiej, POMIAR J i P. Andraka, WIGO Wiesław Godlewski, TOM-ROL Tomasz Wroceński, Nadleśnictwo Knyszyn, TOOLCO Kazimierz Mitroszewski, Fundacja LOTOS .

Władze dziękują rodzicom naszych młodych piłkarzy za zaangażowanie i pomoc przy organizacji turniejów i wyjazdów na mecze. Na chwilę obecną LKS Promień nie posiada żadnych zadłużeń finansowych, a wszystkie zobowiązania są realizowane na bieżąco.

Nowo wybranym w dniu dzisiejszym władzom LKS Promień Mońki życzymy powodzenia i sukcesów w działalności na rzecz sportu monieckiego.
<<< wstecz