e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Kolejne udogodnienia w WORD Białystok


Od sierpnia wszyscy kursanci – bez względu na kategorię – mają możliwość zapisania się na egzamin teoretyczny i praktyczny na ten sam dzień na daną godzinę. Jak to wygląda w praktyce? Osoba zdająca, gdy pozytywnie zda egzamin teoretyczny, może bezpośrednio po nim przystąpić do egzaminu praktycznego. Jeśli kursantowi nie uda się zdać teorii, może przystąpić do kolejnej próby – musi jedynie dokonać opłaty za część teoretyczną oraz zapisać się na kolejny wolny termin.

Od kilku dni w poczekalni Ośrodka pojawił się tablet, na którym kursanci mają możliwość sprawdzenia się w próbnym egzaminie teoretycznym. Obecnie to ewenement na skalę krajową – WORD w Białymstoku jest pierwszą placówką, która stworzyła takie udogodnienie dla swoich kursantów.

Białostocki WORD wyszedł też naprzeciwko oczekiwaniom Ośrodków Szkolenia Kierowców spoza stolicy województwa i stworzył im możliwość zapisywania się na grupowe egzaminy. OSK mają dzięki temu możliwość stworzenia grupy kursantów, która w ciągu jednego może podchodzić do egzaminów teoretycznych i praktycznych w specjalnie utworzonych grupach z dedykowanym do tego koordynatorem.

Wszyscy zainteresowani podejściem do egzaminów w naszej placówce mogą też w pełni korzystać z zapisów internetowych. Opcja ta dotyczy wszystkich kategorii, a dostępne są także wszystkie wolne terminy, baza których jest na bieżąco aktualizowana.


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2020 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!