e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Krwiodawstwo na Dni Moniek


Dni Moniek obfitowały w liczne zabawy i konkursy. Nie zabrakło też ludzi dobrego serca. W niedzielę 21 lipca 2019 r. w Monieckim Ośrodku Kultury w godz. 9.00 do 16.00 odbyło się honorowe oddawanie krwi.

Wspaniała atmosfera udzieliła się wszystkim i to dosłownie. Na ogłoszoną przez akcję przybyło ponad 130 krwiodawców. Lekarz zakwalifikował 117 osób do oddania krwi. Zebrano w sumie 52,65 litra drogocennej krwi. Dziękuję wszystkim krwiodawcom, którzy tego dnia zdecydowali się na oddanie krwi. Dziękuję serdecznie za wielki dar serca.

Dzielić się sercem z poszkodowanymi to wielki czyn. Zawdzięczamy wszystkim te wielkie ilości krwi nie tylko krwiodawcom, którzy wykazali się wielką wrażliwością, ale także organizatorom a nimi byli: Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Mońkach, Monieckiego Ośrodka Kultury, parafii Matki Boskiej Częstochowskiej i Świętego Kazimierza w Mońkach, portalu e-Monki, Fundacji banku PKO BP i Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku.

Wszystkim serdecznie dziękujemy!

Kolejna akcja odbędzie się 11 sierpnia 2019 r. w Mońkach, na którą już dziś zapraszam.
Do Goniądza zapraszam już za tydzień tj. 28.07.2019 r. do świetlicy OSP.

Prezes ORPCK - Andrzej Beczko


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2022 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!