e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

American dream - z Moniek


Od marzenia małego chłopca z Moniek o zostaniu aktorem-śpiewakiem, do jego spełnienia. Mimo młodego wieku Rafał Supiński ma na swoim koncie wiele ról w produkcjach musicalowych i operowych. Za nim również pierwsze próby reżyserskie. Przed nim zaś studia na jednej z najstarszych i najbardziej prestiżowych uczelni artystycznych na świecie.

Musical Korczak, Upiór w operze, Doktor Żywago – to zaledwie kilka spektakli, w których zagrał. Kiedyś wielkich, wydawałoby się niedoścignionych marzeń dla chłopaka z Moniek. Początek muzycznych przygód Rafała to występy z zespołem Kochane Dzieciaki z Monieckiego Ośrodka Kultury pod okiem Jerzego Tomzika. Później studia w Akademii Teatralnej w Krakowie. Występował też w Operze Krakowskiej i w Teatrze Rampa w Warszawie. Powrót na Podlasie dostarczył mu kolejnych artystycznych wyzwań. Podczas pracy przy jednym z arcydzieł musicalowych – „Skrzypek na dachu” - został asystentem reżysera. Swoją pasją, profesjonalizmem i energią chętnie dzieli się z innymi. Przed Rafałem kolejne wyzwanie - studia na Królewskiej Akademii Muzycznej w Londynie, jednej z bardziej prestiżowych uczelni muzycznych na świecie. Młody artysta do Londynu wyjedzie już we wrześniu. W planach - wyreżyserowanie własnego spektaklu musicalowego.

Źródło: Obiektyw TVP3 Białystok


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2020 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!