e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Koncert koledowy scholi Gloria


Dziś w kościele M.B. Częstochowskiej na życzenie ks. proboszcza Wojciecha Wojtacha odbył się koncert kolędowy w wykonaniu dziecięcej scholi GLORIA.

Świąteczną atmosferę zapewnił śpiew następujących osób:
Paulina Bigda, Zuzanna Daniłowska, Julia Kuczyńska, Julia Dziekońska, Katarzyna Zdańska, Julia Boufał, Iga Pełszyńska, Zuzanna Chodkiewicz, Wiktoria Bielska, Hanna Ciborowska, Anna Grygo, Adrianna Rzemieniecka, Dorota Rogowska, Zofia Jaskowska, Patrycja Gołębiewska, Paula Golak, Martyna Pracka, Karolina Sadorska, Gabriela Bielska, Michalina Bielska, Anna Gajewska, Anastazja Tekień, Natalia Czyż, Gabriela Sobolewska, Łukasz Ciborowski, Franciszek Grygo.

Akompaniowali:
- Marcin Rzemieniecki - gitara
- ks. Gaweł Korzeniecki - akordeon
- Urszula Grygo - altówka

Szczególnym przeżyciem dla wszystkich uczestników koncertu była obecność Świętej Rodziny z Dzieciątkiem, w którą wcielili się Magdalena i Łukasz Boufał ze swoją córeczką Gabrysią.

Serdecznie dziękujemy Rafałowi Supińskiemu za sfilmowanie koncertu i zdjęcia, Markowi Grygo za oprawę techniczną, a s. Gabrieli za życzliwość i poświęcony czas.

Szczególnie ciepłe słowa podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy wsparli scholę finansowo. Pieniądze zebrane przez "bosego pastuszka" zostaną przeznaczone na organizację kwietniowych warsztatów muzycznych, które w tym roku odbędą się w Toruniu. Chcemy jeszcze piękniej śpiewać na chwałę Pana Jezusa!

Beata Grygo

foto: Rafał Supiński


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2019 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!