e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Spotkanie na stadionie miejskim


31 października odbyło się w Mońkach spotkanie Pana Jana Zabielskiego – kandydata Prawa i Sprawiedliwości na burmistrza Moniek z Panem Witoldem Bańką – Ministrem Sportu i Turystyki w Rządzie RP.

Na stadionie miejskim w Mońkach Pan Jan Zabielski zabiegał u Ministra o wsparcie na rzecz modernizacji stadionu piłkarskiego i infrastruktury sportowej w Mońkach. Minister zapewnił, że znajdą się środki ze strony rządu na niezbędną modernizację płyty boiska, trybun widowni oraz zaplecza socjalnego, które obecnie jest niewystarczające dla sprawnego i efektywnego szkolenia dzieci i młodzieży oraz do prowadzenia rozgrywek piłkarskich.

Następnie przy Zespole Szkół (SP1) Jan Zabielski przedstawił swoją wizję budowy boiska wielofunkcyjnego, w które powinna być wyposażona szkoła. Tu również Minister wykazał zrozumienie dla inicjatywy kandydata oraz zapewnił, że są pieniądze w Rządzie RP na takie cele. Wskazał też, że Ministerstwo Sportu i Turystyki prowadzi regularne nabory wniosków w programach szkoleniowych zarówno dla dzieci i młodzieży jak i dla kadry trenerskiej, z której Mońki powinny korzystać w o wiele szerszym zakresie niż dotychczas.

Witold Bańka wspomniał tez o Otwartych Strefach Aktywności, jako szczególnym działaniu skierowanym do wszystkich mieszkańców. Zaznaczył, że Mońki i monieckie wsie powinny budować więcej takich miejsc, które pozwalają na uprawianie sportu i aktywne spędzanie czasu.

Na zakończenie Pan Witold Bańka - Minister Sportu i Turystyki zaapelował do mieszkańców Gminy Mońki o liczny udział w wyborach i zagłosowanie w nich na kandydata na burmistrza Jana Zabielskiego, który ma całkowite poparcie Rządu Rzeczypospolitej Polskiej tworzonego przez Prawo i Sprawiedliwość.

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2019 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!