e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Droga Knyszyn - Mońki - Grajewo


Zgodnie z zapowiedzią przedstawicieli Rządu Rzeczypospolitej Polskiej remontowana jest droga Mońki-Knyszyn. Jest to kolejna wielka inwestycja na terenie powiatu monieckiego ze środków budżetu Państwa.

W marcu ubiegłego roku w Knyszynie odbyła się konferencja na której minister infrastruktury podpisał decyzję dotyczącą inwestycji na podlaskich drogach. Wśród najważniejszej dla nas mieszkańców była informacja o remoncie drogi Mońki-Knyszyn-Dobrzyniewo, jak i w stronę Grajewa.

Po roku inwestycja stała się faktem i remont jest prowadzony zgodnie z zapowiedzią. To ważna inwestycja dla osób codziennie dojeżdżających z Moniek i do Moniek. Jest to również przykład zaangażowania naszych przedstawicieli we władzach wojewódzkich i centralnych.

Zgodnie z założeniami inwestycja jest sukcesywnie prowadzona. Mimo utrudnień dla kierowców podczas remontu, pozytywne jej skutki będą służyć przez wiele lat mieszkańcom naszego powiatu i przejezdnym użytkownikom drogi – powiedział Jan Zabielski, wicewojewoda podlaski. Rząd Prawa i Sprawiedliwości spełnia obietnice - dodał wicewojewoda.

Inwestycja jest prowadzona przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad, państwową jednostkę administracji rządowej podległą Ministerstwu Infrastruktury.

otrzymane: www.facebook.com/PiSMonkiFotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2019 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!