e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Nowy Komendant Policji


Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku podinspektor Jacek Tarnowski wręczył Panu komisarzowi Grzegorzowi Malinowskiemu rozkaz o powierzeniu obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Mońkach.

Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Mońkach odbyła się uroczystość objęcia stanowiska przez nowego Komendanta Powiatowego Policji w Mońkach. Komendant Wojewódzki Policji podinspektor Jacek Tarnowski wręczył komisarzowi Grzegorzowi Malinowskiemu rozkaz o powierzeniu obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Mońkach podkreślając, że jest on człowiekiem kompetentnym i zaangażowanym w służbę na rzecz bezpieczeństwa. Dzisiejsza uroczystość odbyła się w obecności zaproszonych gości, a także monieckich funkcjonariuszy oraz pracowników komendy.

Nowy Komendant Powiatowy Policji w Mońkach służbę pełni od 1994 roku. W jej trakcie pełnił funkcję Zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego w Komendzie Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem. W 2008 roku został powołany na stanowisko Naczelnika Wydziału Kryminalnego w Komendzie Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem. Komisarz Grzegorz Malinowski posiada wykształcenie wyższe magisterskie. Ma 44 lata. Jest żonaty i ma trójkę dzieci. Interesuje się wędkarstwem.

źródło: www.monki.policja.gov.pl
Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2022 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!