e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Pierwsza Komunia


Dla uczniów czterech klas trzecich Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Kochanowskiego w parafii Św. Brata Alberta Chmielowskiego dzisiejsza niedziela była jednym z najważniejszych dni w ich młodym życiu.

Po uczniowie klas trzecich przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej. Dzieci pierwszy raz w swoim życiu uczestniczyły we Mszy Świętej tak jak dorośli. Z rąk Proboszcza Parafii ks. Ks. Henryka Radziewicza uczniowie przyjęli Pierwszą Komunię Świętą, a nad całą oprawą i wykonaniem czuwała Siostra Halina Wojtkiewicz.

Pierwsza Komunia Święta to szczególny czas dla dziecka i całej jego rodziny. Dużą rolę w przygotowaniu do tego wydarzenia odgrywają rodzice. Ważne jest świadectwo wiary i zaangażowanie rodziców nie tylko w to, co zewnętrzne ale również w to, co stanowi istotę tego wydarzenia.

W następną niedzielę w kościele p.w. M.B. Częstochowskiej i Św. Kazimierza odbędzie się uroczystość I Komunii Świętej uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Mońkach.

Obejrzyj więcej zdjęćFotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2018 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!