e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Dni Moniek


Burmistrz Moniek, Moniecki Ośrodek Kultury oraz Gazeta Współczesna zaprosili mieszkańców Moniek i okolic do amfiteatru miejskiego na największej imprezy plenerowej w naszym mieście.

Podczas pierwszego dnia imprezy (23 lipca) odbyły się dwa turnieje sportowe: Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Moniek oraz Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej.

Drugi dzień rozpoczął się jak corocznie od Turnieju Szachowego im. Stanisława Rasia o Puchar Burmistrza Moniek, w którym wystartowało aż 54 zawodników. Po południu na scenie obejrzeliśmy program artystyczny przygotowany przez Moniecki Ośrodek Kultury, występ Monieckiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej, zespołu Orlando i Summer Night.

Najmłodszym zaś animatorzy z firmy Fast Quad przygotowali specjalny program dziecięcy. Jak co roku tradycyjnym punktem imprezy było rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszą posesję, balkon i zagrodę wiejską. Imprezę prowadził Krzysztof Giro.

Amfiteatr zaczął zapełniać się po brzegi przed koncertem zespołu disco polo Classic. Zespół powstał w 1992 roku w Iłowie. Zapewne wszyscy znają ich przebój „To nie przyjaźń tylko miłość”. Warto wspomnieć, że zespół wystąpił na żywo.

Tegoroczną gwiazdą był zespół Big Cyc, grający już 26 lat. Big Cyc to legenda polskiego rocka. Koncert był widowiskowy, pełen humoru, zabawy i znanych przebojów w trakcie których refleksja nad kondycją współczesnego człowieka zagubionego w świecie technologii i korporacji miesza się ze zjadliwą ironią i satyrą. Zespół również wystąpił na żywo.

Obejrzyj więcej zdjęć


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2022 © Copyright by e-Monkipl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monkipl wymaga zgody redakcji portalu!