e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Witaj 2016 Roku !


Od trzynastu już lat mieszkańcy Moniek spotykają się na placu Gartycha wspólnie witając Nowy Rok przy pokazie sztucznych ogni.

Na godzinę przed północą zaczęli przybywać wszyscy rządni dobrej zabawy na świeżym powietrzu, by przywitać nowy 2016 rok. Zaczęło się od kilku piosenek w wykonaniu monieckiego zespołu disco polo Orlando. Następnie Burmistrz Moniek Zbigniew Karwowski życzył wszystkim pomyślności, a także podsumował miniony rok, w którym obchodzono 50-lecie nadania Mońkom praw miejskich i zaprosił na pokaz sztucznych ogni.

Nie tylko w tym miejscu bawiono się do rana. Oprócz prywatek i „domówek” w jedynej zabawia sylwestrowej w naszym mieście, zorganizowanej przez Towarzystwo Biebrzańskie Od Nowa uczestniczyło kilkadziesiąt osób. Na parkiet zapraszał dancingowy zespół „I o to chodzi”.

Warto wspomnieć, że w 2016 roku aż 114 dni będzie wolnych od pracy przy uwzględnieniu wszystkich weekendów i świąt, natomiast do przepracowania będziemy mieli 252 dni (nie licząc urlopów).

Redakcja e-Monki.pl wszystkim mieszkańcom miasta, gminy i powiatu życzy: "Przyjemności w dotyku, słodkości w przełyku, szelestu w kieszeni i słońca promieni oraz by rok cały, po prostu był wspaniały i niezapomniany."

Obejrzyj więcej zdjęćFotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2022 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!