e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Feranos – spotkanie z autorem


Feranos – spotkanie z autorem w Bibliotece Publicznej

4 grudnia 2015 roku Oddział dla Dzieci i Młodzieży Biblioteki Publicznej w Mońkach zorganizował spotkanie autorskie z Jędrzejem Bargłowskim - suwalszczaninem, rocznik '92, piszącym pod pseudonimem Feranos, miłośnikiem inteligentnego fantasy, stawiającym pierwsze literackie kroki, autorem, selfpublisherem, blogerem i recenzentem. Swoje opowiadania zamieszcza głównie na stronie internetowej feranos.eu (http://feranos.eu/). Jedno z jego opowiadań pod tytułem "Miś" zostało opublikowane w zbiorze intrygujących historii pod tytułem "TOYSTORIES". Zbiór ten zawiera teksty pisarzy ze sporym dorobkiem literackim, jak i debiutantów.

Na stronie internetowej "Recenzje Optymisty" (http://recenzjeoptymisty.blogspot.com/2014/07/toystories-opowiadanie-pt-mis.html) w recenzji ww. opowiadania czytamy m.in.: "O życiu autora tego krótkiego, choć drastycznego opowiadania, nie wiem nic. Jednakże jestem w stanie świadczyć, że Bargłowski potrafi pisać bardzo dobre historie. Swoje pomysły przedstawia w języku zrozumiałym i łatwym w odbiorze. Nie brakuje tu żadnych potrzebnych opisów, a tych zbędnych nie ma".

Kameralne spotkanie z młodym twórcą przebiegało w miłej atmosferze zaciekawienia.

Barbara Kuprel


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2022 © Copyright by e-Monkipl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monkipl wymaga zgody redakcji portalu!