e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Projekty Fundacji dla mieszkańców powiatu


Miło nam poinformować, iż Fundacja na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego pozyskała kolejne fundusze w ramach konkursu z Programu Operacyjnego kapitał Ludzki. Fundacja będzie uczestniczyć w aż czterech projektach na które udało się pozyskać dofinansowanie w ww. programu!

To przede wszystkim bardzo dobra wiadomość dla osób zainteresowanych uczestnictwem w bezpłatnych kursach języka angielskiego, bowiem już jesienią rozpocznie się druga edycja projektu „Angielski nie jest mi obcy”. Niedawno zakończona pierwsza edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i powodzeniem, wobec czego zostanie zwiększona ilość uczestników z Moniek.

Kolejny projekt to staże zawodowe tym razem dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Mońkach, które odbędą się w kolejne wakacje. Tego typu działania w monieckim LO nie było jeszcze, bowiem ze staży korzystały jedynie szkoły zawodowe.

Z zajęć i spotkań z zakresu przedsiębiorczości skorzystać będą mogli uczniowie gimnazjum i szkół średnich w ramach kolejnego projektu „Klucz Przedsiębiorczości”. W ramach projektu być może uda się zorganizować warsztaty z Wojciechem Cejrowskim!

Ostatnim działaniem, na które udało się uzyskać dofinansowanie jest projekt „Bajkowe przedszkole” obejmujący wsparciem dzieci z Niepublicznego Przedszkola Bajeczka. Dzięki wsparciu, dzieci które uczęszczają do przedszkola objęte zostaną bezpłatnymi zajęciami dodatkowymi a także szeregiem różnych wyjazdów i spotkań.

Natomiast już w kolejny weekend na plaży w Goniądzu zapraszamy na wydarzenie, na które czeka wielu fanów muzyki rockowej – III edycja festiwalu Rock na Bagnie – serdecznie zapraszamy. Bilety będzie można zakupić na miejscu.

Więcej informacji już niebawem na stronach Fundacji na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego www.fundacja.monki.pl . Zapraszamy do polubienia naszego fanpage na FB: https://www.facebook.com/fundacja.monki

Zarząd Fundacji na rzecz Rozwoju powiatu Monieckiego


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2022 © Copyright by e-Monkipl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monkipl wymaga zgody redakcji portalu!