Preloader Image
<<< wstecz

Konkurs Viziriada


Do końca listopada można głosować na żeńską drużynę piłki nożnej Promień Mońki w konkursie Viziriada. Do zdobycia są bony na sprzęt sportowy o wartości nawet do 10 000 złotych !!!

Konkurs trwa od 01 sierpnia 30 listopada tego roku. Organizatorem konkursu jest serwis viziriada.pl. Nagrody dostają drużyny, które zebrały najwięcej głosów od swoich kibiców - mogą to być Wasi rodzice, koledzy lub nieznajomi, którzy chcą wspomóc drużyny z Waszej okolicy - to od Was zależy, ile osób namówicie, by Wam kibicowali!

Co miesiąc 200 drużyn ze wszystkich województw dostają nagrody o łącznej wartości 50 000 złotych! 150 drużyn które zbiorą największą ilość głosów przez cały czas trwania Viziriady zdobędzie nagrody o łącznej wartości 200 000 złotych. Nagrodami są bony do sklepów Intersport - do wykorzystania na dowolny sprzęt sportowy.


http://viziriada.pl/viziriada/druzyna/Promien-Monki

Głosuj na drużynę Promienia na 2 sposoby:

I. Można wyciąć fragment opakowania proszku Vizir i wysłać go listownie wraz z kuponem poparcia na adres: TQ GROUP Sp. z o.o., Ul. Albańska 18/6, 60-123 Poznań lub dostarczyć do trenera naszego zespołu Marcina Wrutniaka (Pływalnia powiatowa w Mońkach)

II. Wyślij SMS o treści Viziriada.3221 pod numer 7255 (koszt SMS to 2,36 zł z VAT)
Drużyna zgromadziła 81 punktów i jest na 85 miejscu w rankingu Viziriada i 8 miejscu w wojewódzkim rankingu miesięcznym. Drużyna ma szansę zdobyć nagrodę miesiąca!<<< wstecz