e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Powiat moniecki zaprasza na aktywny wypoczynek


Dzięki środkom Europejskiego Funduszu Społecznego na realizację porojektu „Powiat moniecki zaprasza na aktywny wypoczynek” powstanie pierwszy na naszym terenie profesjonalny serwis internetowy zapewniający szybki i prosty dostęp do informacji o wszystkich atrakcjach turystycznych, kwaterach agroturystycznych i innych przydatnych wiadomości z tego zakresu.

Poprzez ułatwiony dostęp, swoją ofertę w serwisie będzie mogła zamieścić każda zainteresowana osoba. Powstały serwis zostanie także w odpowiednim stopniu promowany w mediach i publikacjiach dotyczących turystyki.

Stworzeniu serwisu będzie towarzyszyć szereg szkoleń i warsztatów skierowanych do osób zajmujących się branżą turystyczną i organizującą aktywny wypoczynek. Na każdym z takich szkoleń zostaną wręczone certyfikaty i zaświadczenia potwierdzające udział.

Fundacja Na Rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego zaprasza na pierwsze szkolenie w ramach projektu nt. „Internet jako źródło promocji działalności turystycznej”, które odbędzie się w Centrum Edukacji „Mentor” (Al. Niepodległości 16) w dniach 27-28 Marca 2010 r. w godzinach 9:00 – 14:00 (28 marca w godz 13-18). Zgłoszeń dokonywać osobiście w biurze Fundacji (ul. Słowackiego 5a), telefonicznie lub na adres mailowy: biuro@narzeczpowiatu.pl. Dla każdego uczestnika szkolenia zostały przewidziane materiały szkoleniowe, catering a ukończenie szkolenia zostanie potwierdzone zaświadczeniem. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy do udziału w projekcie!

Projekt „Powiat moniecki zaprasza na aktywny wypoczynek” realizuje Fundacja Na Rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego współfinansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego; Działanie 9.5 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

FNRRPM

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2022 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!