e-Monki.pl    

Archiwalne artykuły o Mońkach:

katalog firm powiatu monieckiego

Prawo jazdy za darmo


Wniosek Powiatu Monieckiego otrzymał dofinansowanie na realizacje projektu „Prawo jazdy kategorii B – lepszy start w przyszłość” w ramach Działania 9.5 Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt skierowany jest do uczniów szkół prowadzonych przez Powiat Moniecki tj. Zespołów Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach i w Goniądzu.

W ramach projektu wsparciem objętych zostanie 25 uczniów, dla których Starostwo Powiatowe w Mońkach sfinansuje kurs na prawo jazdy kategorii B (teoretyczny i praktyczny) oraz przystąpienie do egzaminu państwowego (teoretycznego i praktycznego). Projekt jest finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Rozpoczęcie rekrutacji planowane jest od 1 marca 2010 r. O dofinansowanie w ramach konkursu do Działania 9.5 Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich zgłoszono 268 wniosków z województwa podlaskiego. Dofinansowanie uzyskało 68 projektów.


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2023 © Copyright by e-Monkipl
Wykorzystanie zdjęć i filmów publikowanych w portalu www.e-Monkipl wymaga zgody redakcji portalu!