Preloader Image
e-Monki
<<< wstecz

Karnety na festiwal


Ruszyła przedsprzedaż karnetów na festiwal ROCK NA BAGNIE XIV, 5-6.07.2024r., Goniądz, podlaskie.

Ruszyła przedsprzedaż karnetów na Rock na Bagnie XIV, który odbędzie się jak zwykle w Goniądzu, w pięknych okolicznościach przyrody Biebrzańskiego Parku Narodowego w powiecie monieckim na Podlasiu.

Pierwsza pula karnetów na 2 dni festiwalu w przedsprzedaży kosztuje tylko 190zł i będzie dostępna do 31 grudnia 2023r.

Line’up festiwalu jest ciągle ustalany, ale już teraz wiemy, że na pewno zagra na nim kultowy punk rockowy zespół THE EXPLOITED, któremu towarzyszyć będą takie sławy polskiego rocka jak PIDŻAMA PORNO, STRACHY NA LACHY, ILLUSION i SEXBOMBA. Oprócz tego, organizatorzy potwierdzili występy zespołów: LORIEN, EYE FOR AN EYE, ACAPULCO, JAWS, THE REBELS. Ciekawie zapowiada się koncert TRIBUTE TO SIEKIERA, podczas którego usłyszymy na żywo cały album „Nowa Aleksandria” zespołu SIEKIERA zagrany przez muzyków znanych z m.in.: Kiev Office, The Shipyard, Made in Poland i Miłość.

Raz w tygodniu organizatorzy ogłaszają kolejnego wykonawcę, których docelowo ma być ponad 20, więc spodziewajcie się jeszcze wielu ciekawych nazw z Polski i zagranicy.

Jak co roku w Goniądzu nie zabraknie też imprez dodatkowych, od kilku lat skupionych w ramach inicjatywy ROCK NA BAGNIE NA STYKU KULTUR, takich jak: jarmark lokalnych produktów wraz z małą festiwalową sceną, panele dyskusyjne, promocje książek o tematyce muzycznej, kino i wystawy, które dodatkowo uatrakcyjniają przybyłym na festiwal osobom pobyt w Goniądzu.

Karnety na festiwal są dostępne w promocyjnej cenie 190zł do końca 2023r. Następnie cena będzie nieznacznie rosła, aby w dniu festiwalu ostatecznie zatrzymać się na kwocie 250 PLN.

Przedsprzedaż prowadzą: GoOut, eBilet i Biletyna.pl

Więcej informacji: www.rocknabagnie.pl / www.facebook.com/RockNaBagnieofficial
<<< wstecz