e-Monki.pl    

Archiwalne artykuły o Mońkach:

katalog firm powiatu monieckiego

Powrót do przeszłości


Przez dwa weekendowe dni na scenie monieckiej Mediateki wybrzmiewały szlagiery z lat 80-tych minionego wieku - "najpiękniejsza prywatka świata".

28 i 29 października w spektaklu muzycznym wokalnie wystąpiły takie osoby jak: Elżbieta Grygo, Beata Dzierżanowska, Małgorzata Maciorowska, Sylwia Kozak, Jarosław Malinowski, Artur Obrycki, Łukasz Bogdan i Agnieszka Dajnowska-Cimoch.

Wokalistki i wokaliści wystąpili w stylizacjach odpowiadających do repertuaru i niecodziennej scenografii, którą przygotowała Agata Kulima wspólnie z Jarosławem Szaciłowskim. Scena była udekorowana zdjęciami pracowników i pracowniczek ówczesnej ”Jubilatki”. Pomiędzy piosenkami Agata Kulima i Agnieszka-Cimoch przypominały publiczności jakie można były nabyć ubrania, towary i jak to było z alkoholem. Reżyserem spektaklu muzycznego "Czy to już znasz kochanie?" była Małgorzata Maciorowska, zaś nad oprawą muzyczną czuwał Artur Szydłowski.

"Czy to już znasz kochanie?" była drugą częścią widowiska muzycznego, pierwszą część "Czy ten pociąg już odjechał?" widzieliśmy w marcu tego roku. Kto nie obejrzał wydarzenia, ten ma okazję zobaczyć 4 listopada bieżącego roku.

Inicjatywa dofinansowana ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

Obejrzyj więcej zdjęć


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2023 © Copyright by e-Monkipl
Wykorzystanie zdjęć i filmów publikowanych w portalu www.e-Monkipl wymaga zgody redakcji portalu!