e-Monki.pl    
 katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Herb Moniek AI


Sztuczna inteligencja w ostatnich tygodniach niejednokrotnie dawała popis swoich możliwości. Przedstawiamy projekt herbu wygenerowany przez sztuczną inteligencję.

Aby wygenerować herb naszego miasta odwiedziłem jedną, z kilku dostępnych stron internetowych, zwaną Dall-e (https://labs.openai.com/). To narzędzie generuje losowe obrazy z dowolnej podpowiedzi w języku angielskim, którą wpisujemy na pasku. DALL-e to bardzo potężna sztuczna inteligencja, która sprawia, że generowanie obrazów jest zabawne i łatwe w użyciu.

Do wygenerowania herbu użyłem oryginalnego opisu obowiązującego herbu Moniek, a mianowicie „W polu złotym na murawie zielonej panna w sukni czerwonej w koronie złotej z rozpuszczonymi włosami białymi i takimiż bucikami stojąca nad kwitnącym krzewem ziemniaczanym o dwóch kwiatach białych centkowanych fioletowo na łodygach zielonych z takimiż dwoma liśćmi.”

Efekt :-)


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2023 © Copyright by e-Monkipl
Wykorzystanie zdjęć i filmów publikowanych w portalu www.e-Monkipl wymaga zgody redakcji portalu!