e-Monki.pl    
 katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Jak w komedii


28 kwietnia w Mediatece mieszkańcy Moniek mogli obejrzeć premierowy spektakl teatralny pod nazwą "Sanatorium na perypetiach" w wykonaniu aktorów - amatorów.

Do spektaklu grupa aktorów amatorów przygotowywała się od dawna. Scenariusz napisała i wyreżyserowała Agnieszka Skarżyńska, którą znamy z występów w zespole "Rybcie znad Biebrzy".

Na scenie zobaczyliśmy kunszt aktorski w wykonaniu: Heleny Bajkowskiej, Krystyny Wasilewskiej, Haliny Olszyńskiej, Bożeny Pogorzelskiej, Katarzyny Jabłonowskiej, Agnieszki Dajnowskiej-Cimoch, Anny Oświecińskiej, Sylwii Zabłudowskiej i Andrzeja Sznel. Nad scenografią, dźwiękiem i oświetlenie czuwał Jarosław Szaciłowski.

Znane piosenki i melodie w połączeniu z dowcipnymi skeczami podobało się publiczności. Po spektaklu wszyscy z sali Mediateki wychodzili uśmiechnięci i radośni. Brawo !!!

Spektakl powstał w ramach projektu "Biblioteka - razem ku kulturze" (program BLISKO 2022-23) realizowanego przez Bibliotekę Publiczną w Mońkach. Działanie jest dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Obejrzyj więcej zdjęć


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2023 © Copyright by e-Monkipl
Wykorzystanie zdjęć i filmów publikowanych w portalu www.e-Monkipl wymaga zgody redakcji portalu!