• Piesza Pielgrzymka do Krypna z Parafii Św. Brata Alberta
  • Narodowe Czytanie "Ballady i romanse" - Mediateka
  • Wszystkie filmiki e-Monkipl

Podsumowanie sezonu Promienia Mońki w tenisie stołowym

Promień I startował w rozgrywkach I Ligi Białostockiej Ligi Sportu gdzie zajął V miejsce, odniósł 3 zwycięstwa i 4 porażki, w setach 38 wygranych i 60 przegranych.

Indywidualnie na 44 startujących 11 był Jacek Cybulski, 15 Mariusz Tekień, 24 Piotr Kolendo, 30 Mateusz Purta, 35 Kamil Purta, 38 Karol Snopko.

W grach podwójnych na 39 par 3 miejce zajęli Jacek Czbulski9 i Piotr Kolendo, 12 miejsce Purta Mateusz i Tekień Mariusz.

Promień II brał udział w II Lidze BLS, wygrał 3 mecze, 4 przegrał, w setach 38 wygranych i 32 przegranych, co dało ogólnie IV miejsce.

Indywidualnie na 36 startujących 2 miejsce zajął Grzegorz głódź, 5 był Krzysztof Dembowski, 8 Mieczysław Gawieńczyk, 16 Janusz Fiedorczuk, 17 Zbigniew Cybulski i 18 Jacek Kacpereski.

W grach podwójnych 4 miejsce Grzegorz Głódź i Krzysztof Dembowski, 9 Janusz Fiedorczuk i Mieczysław Gawieńczyk.

W eliminacja wojewódzkich o Puchar Polski Promień II przegrał z Pogranicze Kuźnica 3 : 4 a Promień I 2 : 4 ze Słonecznym Stokiem Białystok.

W mistrzostwach województwa weteranów

• - w kategorii 35-55 lat 3 miejsca zajęli: Jacek Cybulski, Karol Wiszowaty
  • - w kategorii powyżej 55 lat 5 miejsce Marek Zajkowski i Tadeusz Skutnik

Turniej wojewódzki Galaxy (sześć turniejów) 2 miejsce w z jednym z nich zają Jacek Cybulski.

Turniej Barbórkowy w Suchowoli: 2 miejsce zajął Jacek Cybulski, 4 miejsce Krzysztof Dembowski, 9 miejsce Tadeusz Skutnik.

Turniej Międzywojewódzki Weteranów w Grajewie:

• 2 miejsce w kategorii powyżej 70 lat - Mieczysław Gawieńczyk,
  • 9 miejsce w kategorii powyżej 50 lat - Tadeusz Skutnik,
  • 9 miejsce w kategorii powyżej 60 lat - Edmund Matel.

9. 16 stycznia odbędzie się III Grand Prix Województwa; 6 lutego Finał Mistrzostw Województwa; w lutym rozpoczną się rozgrywki I i II Ligi BLS.

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas