Wydarzenia sportowe

sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki

Wideo z odbywających się imprez i wydarzeń

  • Koncert poezji śpiewanej - Iza i Tomasz Kłubowicz   
  • Koncert poezji śpiewanej - zespół Bell Canto   
  • Muzyczna podróż z Rafałem Supińskim i przyjaciółkami   
  • Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Melanii Burzyńskiej   
  • Koncert Marka Dyjaka w Gościńcu Dworak   
  • IV liga seniorów: LKS Promień Mońki - Wigry Suwałki   
  • X Przegląd Piosenki i Pieśni Patriotycznej   
  • Powiatowe obchody Dnia Niepodległości - Mońki 2022   
  • Śluby Panieńskie, czyli magnetyzm serca - aktorzy ZSOiZ   
  • IV liga seniorów: Promień Mońki - Sparta 1951 Szepietowo   
  • Dzień Wszystkich Świętych - moniecki cmentarz   
  • IV liga seniorów: Promień Mońki - KS Wasilków   
  • Koncert "Czy pamiętasz jak to było..?"   
  • IV liga seniorów: Promień Mońki - Czarni Czarna Bstocka   
  • Tomasz Cukiernik oraz Stanisław Michalkiewicz   
  • Nauczyciele Szkoły Muzycznej w koncercie dla uczniów   
  • IV liga seniorów: LKS Promień Mońki - Tur Bielsk Podlaski   
  • Wszystkie filmiki e-Monki.pl   

Wyniki XIV Biegów Papieskich i VIII Memoriału ks. Henryka Mirona.

BIEG GŁÓWNY 5 KM (pierwsza szóstka)

KOBIETY

  1. 1. Anna Bańkowska - Podlasie Białystok
  2. 2. Veronika Kalashnikova - Kharkiv Ukraina
  3. 3. Beata Osior - Wydminy Wioska Biegaczy
  4. 4. Emilia Kibitlewska - Suwałki
  5. 5. Patrycja Dziedzik - Białystok
  6. 6. Agnieszka Chutkowska - Kolno Biega

MĘŻCZYŹNI

  1. 1. Bartłomiej Osior - Wydminy Wioska Biegaczy
  2. 2. Damian Roszko - Białystok
  3. 3. Bogusław Andrzejuk - Białystok
  4. 4. Paweł Bondaruk - Niewodnica Kościelna
  5. 5. Andrij Pawełko - Kharkiv Ukraina
  6. 6. Adam Supiński - Kotnitz Team

Najlepsi w kategoriach wiekowych

  • K-20 Patrycja Dziedzik - Białystok
  • K-30 Anna Bańkowska - Podlasie Białystok
  • K-40 Agnieszka Chutkowska - Kolno Biega
  • K-60 Helena Iwanowa - Białystok
  • M do lat 20 Paweł Bondaruk - Niewodnica Kościelna
  • M-20 Andrzej Weber - Białystok
  • M-30 Bartłomiej Osior - Wydminy Wioska Biegaczy
  • M-40 Bogusław Andrzejuk - Białystok
  • M-50 Daniel Bochenko - Brzozowa
  • M-60 Krzysztof Pokrzywiński - Police
  • M-70 Andrzej Zieniewicz - Białystok

Biegi dziecięce i młodzieżowe

Dziewczęta

kl. III i młodsi

  1. 1. Laura Siemionkowicz SP-1 Mońki
  2. 2. Karolina Twardowska SP-1 Mońki
  3. 3. Julia Olszyńska SP-2 Mońki

Kl. IV-VI

  1. 1. Monika Ciborowska SP-2 Mońki
  2. 2. Magdalena Kolodzińska SP-1 Mońki
  3. 3. Zuzanna Stankiewicz SP-12 Białystok

Kl. VII-VIII

  1. 1. Julia Reut SP-1 Mońki
  2. 2. Gabriela Pawelska SP-2 Mońki
  3. 3. Emilia Dolińska SP-2 Mońki

Chłopcy

KL. III i młodsi

  1. 1. Wiktor Moniuszko SP-2 Mońki
  2. 2. Mikołaj Roszko SP Choroszcz
  3. 3. Kacper Klepadło SP-2 Mońki

Kl. IV-VI

  1. 1. Konrad Abramowicz SP-2 Mońki
  2. 2. Dawid Purta SP-1 Mońki
  3. 3. Aleksander Turowski SP Danówek

KL. VII-VIII

  1. 1. 1.Jakub Woźniewski SP-2 Mońki
  2. 2. Szymon Radzajewski SP-2 Mońki
  3. 3. Krystian Świerzbiński SP-1 Mońki










Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2022 © Copyright by e-Monkipl
Wykorzystanie zdjęć i filmów publikowanych w portalu www.e-Monkipl wymaga zgody redakcji portalu!