Wydarzenia sportowe

sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki

Wideo z odbywających się imprez i wydarzeń

  • Ślubowanie klas pierwszych w SP nr 2 w Mońkach   
  • Promocja albumu dziedzictwa lokalnego - Podlasiaczki   
  • Promocja albumu dziedzictwa lokalnego - p. Bajkowska   
  • Dzień Niepodległości - Bogdan Bieliński - rys historyczny   
  • Dzień Niepodległości - Starosta Moniecki Błażej Buńkowski   
  • Dzień Niepodległości - Wicewojewoda Podl. Jan Zabielski   
  • IV liga seniorów: LKS Promień Mońki - MOSP Białystok  
  • Przegląd Pieśni Patriotycznej - Natalia Popławska   
  • Przegląd Pieśni Patriotycznej - Maya Zyskowska   
  • Przegląd Pieśni Patriotycznej - Lena Bruszkiewicz   
  • Dzień Wszystkich Świętych - cmentarz w Mońkach   
  • Dance The World 2 w ZSOiZ w Mońkach - starsi   
  • Dance The World 2 w ZSOiZ w Mońkach - młodsi   
  • Dzień Seniora 2019 - hymn seniora   
  • SP nr 1 Dzień Patrona - montaż słowno-muzyczny   
  • SP nr 1 Dzień Patrona - "Jedynka najlepsza jest"   
  • XI Biegi Papieskie - występ dzieci z SP nr 1 - Promyki   
  • XI Biegi Papieskie i V Memoriał im. Ks Henryka Mirona   

Finał IMS Grupy Południowej w sztafetowych biegach przełajowych

Dnia 11.10.2019 roku na leśnych trasach biegowych w Supraślu rozegrano Igrzyska Młodzieży Szkolnej Grupy Południowej w sztafetowych biegach przełajowych 10 x 1000 m. Zawody rozegrano przy pochmurnej aurze i temperaturze powietrza około 10 stopni Celsjusza.

Do zawodów tych zgłosiło się 14 sztafet chłopców - wśród nich reprezentanci SP 2 Mońki. Wszyscy startujący rywalizowali o 5 miejsc dających prawo startu w zawodach finałowych.

Zespół naszej szkoły, chociaż prawie w całości składał się z zawodników o rok młodszych od konkurentów, to spisał się bardzo dobrze, co przełożyło się na końcowy wynik i awans na finał wojewódzki.

Klasyfikacja końcowa zawodów w kategorii chłopców: I m - SSP Supraśl II m - SP 2 Mońki III m - SP Kleosin IV m - SP Wasilków V m - SP Wyszki

Reprezentacja chłopców naszej szkoły wystąpiła w składzie: Amonowicz Damian, Balcewicz Szymon, Gutowski Krystian, Jankowski Tomasz, Koda Szymon, Kuklo Jakub, Olszyński Krzysztof, Potocki Błażej, Roszkowski Patryk, Wiszowaty Wojciech, Zasłona Jakub, Zasłona Szymon.

Składam podziękowania wszystkim reprezentantom naszej szkoły za włożony trud i wysiłek oraz pokazaną walkę na zawodach.

trener Stanisław Filewicz









Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2019 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!