• Dzień Dziecka i Piknik Rodzinny - występ Promyków
  • Kolejna walka judo Zuzanny Osickiej (biały strój)
  • Dzień Strażaka i przyznanie sztandaru dla KP PSP

Sukcesy podlaskiej siatkówki

Miesiąc czerwiec jest okresem wytężonej i ciężkiej pracy dla siatkarzy plażowych. Zawodniczki UKS Olimpik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Mońkach dołożyły kolejną cegiełkę do sukcesów podlaskiej siatkówki. W mistrzostwach województwa w kategorii juniorek nasze pary wywalczyły: złoto - Aleksandra Dębowska / Aleksandra Pawelska oraz srebro - Julia Januszewska / Aleksandra Zyskowska. Te pary będzie można obejrzeć już 26.06-27.06.18 w półfinałach Mistrzostw Polski, które odbędą się na boiskach przy Szkole Podstawowej nr 2 w Mońkach. W kategorii kadetek złoto wywalczyła para Weronika Omielan / Aleksandra Pawelska i brąz Martyna Dąbrowska / Ewelina Świerzbińska. Obie te pary awansowały do półfinałów Mistrzostw Polski kadetek, które odbędą się w Iławie. W kategorii młodziczek brązowy medal wywalczyła para Martyna Amonowicz / Anna Olszyńska 4 miejsce zajęła para Wiktoria Sulima / Oliwia Dąbrowska.

Z tego miejsca dziękuje wszystkim dziewczynom i ich rodzicom za podjęcie decyzji o uprawianiu siatkówki plażowej, jednej z najbardziej wszechstronnych i wymagających dyscyplin sportowych.

Składam również podziękowania Burmistrzowi Moniek Zbigniewowi Karwowskiemu, Prezesowi MSM Stanisławowi Jamiołkowskiemu oraz Staroście Monieckiemu Andrzejowi Daniszewskiemu za wsparcie finansowe siatkówki plażowej.

Dariusz Jaworowski

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas