Wydarzenia sportowe

sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki

Wideo z odbywających się imprez i wydarzeń

  • Debata kandydatów na Burmistrza - Zbigniew Karwowski   
  • Debata kandydatów na Burmistrza - Michał Kubas   
  • O debacie kandydatów na Burmistrza - Andrzej Purta   
  • Dzień Seniora - zabawa seniorów   
  • Dzień Seniora - hymn w wykonaniu zespołu Wrzosy   
  • Dzień Seniora - Prezes ZEiR Jerzy Grądzki   
  • X Biegi Papieskie - Proboszcz ks. Wojciech Wojtach   
  • X Biegi Papieskie - s. Monika i zespół Promyki   
  • IV liga seniorzy: Promień Mońki - Sparta Augustów   
  • Tadeusz Skutnik o książce "Krzeczkowo wieś gminy Mońki"   
  • Radosław Koper i Dariusz Hajdukiewicz   
  • Anna Filimowska-Wolfinger i Dariusz Hajdukiewicz   
  • XI Święto Wsi - taniec z balonikami   
  • XI Święto Wsi - dojenie krowy   
  • XI Święto Wsi - toczenie beli siana na czas   
  • XI Święto Wsi - trzy konkurencje sportowe   
  • IX Wieczory Muzyczne u św. Brata Alberta   
  • O książce "Domy które mówią" - dr Przemysław Borowik   

Finał Igrzysk Dzieci w sztafetowych biegach przełajowych

Dnia 20.10.2018 roku na leśnych trasach biegowych w Augustowie - Przewięzi rozegrano Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w sztafetowych biegach przełajowych 10 x 800m szkół podstawowych klas VI i młodszych.

Zawody rozegrano w bardzo dobrych warunkach pogodowych, przy słonecznej aurze i temperaturze powietrza około 12 stopni. Trasa biegu, chociaż poprowadzona została brzegiem malowniczego jeziora Białego, to należy do bardzo trudnych i wymagających z długim i ciężkim podbiegiem.

Do zawodów tych po półfinałach wojewódzkich zakwalifikowało się po 20 sztafet dziewcząt i chłopców, którzy rywalizowali o tytuły mistrzów województwa. Wśród tych sztafet w kategorii dziewcząt i chłopców wystartowali młodzi lekkoatleci SP 2 Mońki.

Wszyscy nasi biegacze w obu kategoriach spisali się bardzo dobrze, co przełożyło się na końcowy wynik zawodów - X miejsce dziewcząt i III miejsce chłopców.

Klasyfikacja końcowa zawodów w kategorii chłopców:

  • I m - SP 5 Białystok     32.19 min
  • II m - SP 14 Białystok     32.35 min
  • III m - SP 2 Mońki     32.56 min
  • IV m - SP Stawiski     33.38 min
  • V m - SP Sejny     34.11 min
  • VI m - SP 19 Białystok     34.16 min

Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w składzie: Amonowicz Damian, Kobeszko Krystian, Kuklo Jakub, Łapiński Hubert, Osicki Wiktor, Roszkowski Patryk, Wojtach Jakub, Wiszowaty Wojciech, Zasłona Jakub, Zasłona Szymon, Rudnicki Igor, Jankowski Tomasz, Borawski Miłosz.

Wielkie słowa uznania dla całej naszej drużyny, która pomimo osłabienia podjęła walkę od pierwszej do ostatniej zmiany. Gratuluję osiągniętego wyniku, dziękuję wszystkim za włożony trud i wysiłek podczas treningów oraz charakter pokazany na wszystkich szczeblach zawodów.

Składam słowa uznania rodzicom wszystkich swoich zawodników za wspaniały rezultat oraz dziękuję za wspieranie nas na wszystkich etapach zawodów.

trener - Stanisław Filewicz



















Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2018 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!