Wydarzenia sportowe

sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki

Wideo z odbywających się imprez i wydarzeń

  • XI Święto Wsi - taniec z balonikami   
  • XI Święto Wsi - dojenie krowy   
  • XI Święto Wsi - toczenie beli siana na czas   
  • XI Święto Wsi - trzy konkurencje sportowe   
  • XI Wieczory Muzyczne u św. Brata Alberta   
  • O książce "Domy które mówią" - dr Przemysław Borowik   
  • O projekcie "Domy które mówią" - Wiesława Filipkowska   
  • Występ zespołu disco polo Extazy   
  • Jedzenie babki ziemniaczanej na czas - kobiety   
  • Jedzenie babki ziemniaczanej na czas - mężczyźni   
  • Występ kabaretu Rewers   
  • Pokaz kulinarny kucharzy z ZSOiZ w Mońkach   
  • Czerwone Teksasy - piosenki zespołu Czerwone Gitary   
  • Liverpool - piosenki zespołu The Beatles   
  • Zespoły ludowe na Jarmarku Produktów Tradycyjnych   
  • XXXIV Piesza Pielgrzymka do Krypna   
  • 50-lecie istnienia SML-W - konkurencje dla najmłodszych   
  • Piknik Rodzinny - 50-lecie istnienia SML-W   

Szesnaście finałów wojewódzkich zawodników z Gimnazjum w Mońkach

Bardzo dobry występ zanotowali lekkoatleci z monieckiego gimnazjum podczas półfinałów wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce. Zasady kwalifikacji do finału wojewódzkiego wyglądają następująco: awansują bezpośrednio zawodnicy z trzech pierwszych miejsc i czterej zawodnicy ze wszystkich czterech grup eliminacyjnych legitymujący się najlepszymi wynikami w swojej konkurencji.

Do finałów wojewódzkich awansowali następujący zawodnicy:

  • 1. Paulina Znosko (II miejsce w pchnięciu kulą i II w rzucie młotem)
  • 2. Aleksandra Skwarko (I miejsce w rzucie młotem)
  • 3. Patrycja Januszewska (III miejsce w chodzie na 3km)
  • 4. Gabriela Dylewska (III miejsce w biegu na 600m)
  • 5. Sztafeta 4x100m (Świetochowska, Ciochanowska, Januszewska, Znosko)
  • 6. Aleksandra Ciochanowska (IV m w biegu na 1000m)
  • 7. Klaudia Maciorowska (V miejsce w rzucie młotem)
  • 8. Paweł Chodak (I miejsce w pchnięciu kulą i II w rzucie młotem)
  • 9. Daniel Bielawski (I miejsce w rzucie młotem)
  • 10. Jakub Kuklewicz (II miejsce w biegu na 300m)
  • 11. Marcin Skowronek (II miejsce w rzucie dyskiem)
  • 12. Jakub Jarocki (III miejsce w rzucie dyskiem)
  • 13. Maciej Pukszta (III miejsce w rzucie oszczepem)
  • 14. Patryk Osiecki (IV miejsce w chodzie na 5km)

Podczas zawodów była możliwość spotkania naszych podlaskich olimpijczyków w tym brązowego medalisty w rzucie młotem Wojciecha Nowickiego, finalistkę Igrzysk Olimpijskich w tej samej konkurencji Joanny Fiodorow oraz naszego reprezentanta z ostatniej olimpiady zimowej w bobslejach Grzegorza Kossakowskiego Finały wojewódzkie odbędą się 26 maja na stadionie lekkoatletycznym w Białymstoku.

Bogdan Sierba trener lekkoatletycznej grupy gimnazjalnej

Promień Mońki
Promień Mońki
Promień Mońki
Promień Mońki
Promień Mońki
Promień Mońki
Promień Mońki

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2018 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!