• Paulina Bigda w patriotycznej piosence
  • Rekonstrukcja potyczki grupy rekonstrukcji historycznej
  • Złożenie kwiatów i wieńców przez władze oraz delegacje

Jagiellonia Judo Club Białystok Cup 2018

Ponad setka uczestników wystartowała, w zorganizowanym po raz dziesiąty, międzynarodowym turnieju "JAGIELLONIA JUDO CLUB BIAŁYSTOK CUP 2018". Wśród uczestników nie mogło zabraknąć reprezentantów Moniek, na co dzień trenujących w Jagiellonia Judo Club Białystok w Sekcji w Mońkach.

W dniu 24.11.2018 podopieczni trenerów Marcina Orłowskiego i Mateusza Kazberuka, zdobyła łącznie 4 medale.

Na pierwszym miejscu zawody zakończył Wiktor Osicki, który wygrał wszystkie swoje pojedynki przed upływem regulaminowego czasu. Drugie miejsce przypadło Zuzannie Osickiej. Trzecie miejsca zajęli: Stanisław Dyszkiewicz i Tomasz Kamiński.

Gratulujemy

Promień Mońki

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas