Wydarzenia sportowe

sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki

Wideo z odbywających się imprez i wydarzeń

  • IV liga piłki nożnej: LKS Promień Mońki - Hetman Białystok   
  • Święto Wojska Polskiego - Bogdan Bieliński   
  • Otwarcie wystawy "Ojcowie Niepodległości"   
  • Podlaska Oktawa Kultur - Music Souvenir 2   
  • Podlaska Oktawa Kultur - Music Souvenir 1   
  • Dni Moniek - zespół muzyczny Skaner   
  • Dni Moniek - kabaret Koń Polski   
  • Dni Moniek - Janusz Laskowski   
  • Dni Moniek - Młodzieżowa Orkiestra Dęta   
  • Dni Moniek - kabaret Widelec   
  • Dni Moniek - zespół muzyczny Orlando   
  • Piknik Rodzinny na Sportowo - stadion miejski   
  • Cześć artystyczna Gali Nauki i Sportu   
  • Kibice ze Szkoły Podstawowej nr 1 w centrum miasta   
  • Dzień Dziecka i Piknik Rodzinny - konkursy z nagrodami   
  • Dzień Dziecka i Piknik Rodzinny - występ Promyków   
  • Kolejna walka judo Zuzanny Osickiej (biały strój)   
  • Dzień Strażaka i przyznanie sztandaru dla KP PSP   

Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w lekkiej atletyce

30.05.2018 roku na stadionie BOSIR w Białymstoku rozegrano Finał Wojewódzki XVIII Podlaskich Igrzysk Dzieci w lekkiej atletyce. Po wcześniejszych eliminacjach w grupach do zawodów finałowych awans uzyskało po 16 zawodników w każdej konkurencji lekkoatletycznej. Zawody rozegrano przy bardzo upalnej pogodzie i temperaturze powietrza około 34 stopni Celsjusza.

Do zawodów tych zgłosili się zawodnicy około 75 szkół w kategorii dziewcząt i chłopców. Wśród startujących nie mogło zabraknąć młodych lekkoatletów SP 2 Mońki, którzy zaliczyli bardzo udany start w zawodach i tym samym potwierdzili przynależność do ścisłej czołówki województwa podlaskiego.

Klasyfikacja drużynowa szkół w kategorii chłopców:

  • I m - SP 3 Bielsk Podlaski 122 pkt.
  • II m - SP 2 Mońki 102.5 pkt.
  • III m - SP 6 Suwałki 91 pkt.
  • IV m - SP Miastkowo 77 pkt.
  • V m - SP 3 Augustów 76 pkt.
  • VI m - SP 50 Białystok 73 pkt.

Indywidualnie najlepsze rezultaty osiągnęli:

  • II m - Szymon Balcewicz w biegu na 1000 m - 3.07.00
  • II m - Mateusz Nowik w chodzie na 3 km - czas 19.12.85 min.
  • III m - Krystian Gutowski, Jakub Kuklo, Damian Amonowicz, Łukasz Porzecki w sztafecie 4 x 60 m - 32.73 s.
  • V m - Łukasz Porzecki w pchnięciu kulą 4 kg - 8.97 m i VIII m w biegu na 60 m - 8,39 s.
  • IX m - Damian Amonowicz w skoku w dal - 4.38 m (kl.V)
  • X m - ex aequo Jakub Zasłona i Szymon Zasłona w skoku wzwyż - 130 cm (chłopcy z V kl.)
  • XII m - Tomasz Bursztyniuk w pchnięciu kulą 4 kg

Ponadto w zawodach startował jeszcze uczeń klasy IV w skoku wzwyż - Hubert Łapiński, który w rywalizacji ze starszymi od siebie o 2 lata skoczkami zajął dalsze miejsce.

Gratulacje i podziękowania dla wszystkich zawodników za osiągnięte wyniki, uzyskane w trudnych warunkach pogodowych oraz za ogrom pracy wykonanej na treningach w kończącym się roku szkolnym 2017/2018.

Serdecznie dziękuję także wszystkim rodzicom sportowców za wyrozumiałość i wszelką okazaną pomoc.

trener - Stanisław Filewicz




















Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2018 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!