Wydarzenia sportowe

sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki

Wideo z odbywających się imprez i wydarzeń

  • Dzień Seniora w MOK - hymn emerytów i rencistów   
  • IV liga piłki nożnej: LKS Promień - KS Wasilków   
  • IX Biegi Papieskie - rozgrzewka grupy siostry Moniki   
  • Maciej Karczewski o tzw. "leśnych miastach"   
  • Małgorzata Karczewska - cmentarze w Twierdzy Osowiec   
  • Złote Gody - sto lat jubilatom   
  • 50 lat pożycia małżeńskiego - Złote Gody   
  • Powiatowe zawody sportowo-pożarnicze OSP - zawody   
  • Powiatowe zawody sportowo-pożarnicze OSP - sztafeta   
  • VIII Międzynarodowe Wieczory Muzyczne: Lute Duo   
  • O renesansie i baroku opowiada Dyrektor artystyczny   
  • Defilada 1 Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej   
  • Przysięga 1 Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej   
  • Informacje o Wojskach Ochrony Terytorialnej   
  • Pułkownik Sławomir Kocanowski do żołnierzy WOT   
  • Dzień Działkowca - Prezes Ogrodu Sławomir Dębowski   
  • X Święto Wsi - zwycięski zespół z Przytulanki   
  • X Święto Wsi - rwanie koszuli na najmniejsze kawałki   

Maliny Cup 2017

W dniach 03.07 - 06.07.2017 odbyła się kolejna edycja (XVII) wakacyjnych turniejów piłkarskich MALINY CUP. Zmagania tradycyjnie odbyły się na boisku ze sztuczną nawierzchnią "Blisko Boisko" przy ul. Gajowej.

Dzieci i młodzież rywalizowała w następujących kategoriach wiekowych:

  • klasy I-III SP
  • klasy IV-VI SP
  • klasy I-III Gimnazjum

1 dzień

  1. I - Barcelona
  2. II - Jagiellonia
  3. III - Promień Mońki
  4. Król strzelców: Franciszek Żak
  5. Najlepszy zawodnik: Maxime Buńkowski
  6. Najlepszy bramkarz: Hubert Czerech

2 dzień

  1. I - Team Skała
  2. II - TV Raki
  3. III - Promień Mońki
  4. IV - Groźne Bobry
  5. V - Black Stars
  6. VI - Banda Białego
  7. VII - Jagiellonia
  8. Król strzelców: Adrian Wędołowski
  9. Najlepszy zawodnik: Jakub Tekień
  10. Najlepszy bramkarz: Łukasz Wasilewski

3 dzień

  1. I - Team Skała
  2. II - FC Orion
  3. III - Team Kamień
  4. IV - Giercownia
  5. V - FC Kiślak
  6. VI - FC Chlebki
  7. VII - Zadymiarze
  8. VIII - Pustynne Jastrzębie
  9. IX - Kajaki
  10. Król strzelców: Eryk Lewocz
  11. Najlepszy zawodnik: Kacper Koda
  12. Najlepszy bramkarz: Krystian Wilamowski

Łącznie udział wzięło 19 sześcioosobowych zespołów. W tym roku każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal. W każdej kategorii wyłoniono wyróżniających się zawodników na których czekały nagrody rzeczowe.

Pamiątkowe medale, nagrody rzeczowe, wyróżnienia indywidualne wręczał Pan Dariusz Gwiazda - Dyrektor Monieckiego Ośrodka Kultury. Nad sprawnym przebiegiem rozgrywek czuwali instruktorzy MOK-u.



















Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2017 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!