• Dni Moniek 2 - koncert kwartetu smyczkowego Primavera
  • Dni Moniek 2 - zbiórka pływacka dla Nikosia

A Klasa. Promień II Mońki - Warmia II Grajewo   (0:1)  0:3

Porażka w meczu rezerw

Kadra meczowa: Wasilewski Łukasz, Mnich Szymon, Magnuszewski Daniel, Kukliński Daniel, Kuc Szymon, Sulewski Rafał, Wędołowski Adrian, Rudnicki Kacper, Moniuszko Jakub, Radzajewski Piotr, Tekień Jakub, Dąbrowski Jakub, Romanowski Karol, Dębkowski Jakub.

W trzecim meczu rozgrywek A klasy mierzyliśmy się z drużyną rezerw Warmii Grajewo. Zespół przeciwników to mieszanka rutyny z młodością, wprowadzani są w tej ekipie zdolni juniorzy wsparci doświadczonymi zawodnikami.

Pierwsza połowa to worek niewykorzystanych sytuacji bramkowych. Optyczna przewaga była po naszej stronie ale w kluczowych momentach brakowało skuteczności. W tym miejscu należy również wspomnieć o dobrej postawie bramkarza gości który ratował swój zespół z tarapatów. Gdy wydawało się, że do przerwy utrzyma się wynik bezbramkowy zawodnicy sprytnie rozegrali rzut rożny i wykorzystując nasze gapiostwo objęli prowadzenie.

W drugiej połowie dążyliśmy do wyrównania. Mieliśmy ku temu okazje ale w tym dniu w żaden sposób piłka nie chciała znaleźć drogi do bramki przeciwników. Goście w drugiej połowie poczuli krew i przy naszej otwartej grze coraz częściej dochodzili do sytuacji bramkowych. Gol na 0:2 to strata w środku pola i strzał z dystansu. Bramka zamykająca mecz padła znów po naszym błędnym ustawieniu przy stałym fragmencie gry.

Pierwsza połowa na plus, w drugiej chcieliśmy wrócić do gry. Szkoda niewykorzystanych sytuacji. Musimy wyeliminować błędy, które przytrafiają się zawodnikom jak i niewłaściwe zachowania w poszczególnych formacjach.

Trener Bartosz Kobrzyniecki

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas