• Dzień Działkowca - Prezes Ogrodu Sławomir Dębowski
  • X Święto Wsi - zwycięski zespół z Przytulanki
  • X Święto Wsi - rwanie koszuli na najmniejsze kawałki

AP Talent Białystok - LKS Promień Mońki   1 : 1   (0:1)

Dnia 8 czerwca na Stadionie Miejskim w Białymstoku Trampkarze podejmowali lidera rozgrywek Akademię Piłkarską Talent Białystok, w pierwszym meczu rywale wygrali z naszym zespołem 2-0 dlatego młodzi zawodnicy Promienia bardzo chcieli się zrewanżować za tamten mecz.

Od samego początku Promień prowadził grę i był zespołem zdecydowanie lepszym, dłużej utrzymywał się przy piłce i stwarzał sobie okazję do strzelenia gola. Białostoczanie próbowali wykorzystać swoich kreatywnych oraz szybkich napastników i przeważnie grali atak pozycyjny, ale doskonale dysponowana defensywa naszego zespołu ( Lewocz , Lewandowski , Gryc , Gnidziejko )rozbijała wszystkie ataki Talentu. Do przerwy mieliśmy wynik 1 : 0 dla Promienia .

W drugiej części meczu obraz gry trochę uległ zmianie to gospodarze byli drużyną przeważającą. Stworzyli dwie doskonałe okazję, ale w bramce dobrze spisał się nasz bramkarz Daniel Bielawski . Promień Mońki zremisował z liderem Ligi Trampkarzy 1:1. Ozdobą meczu była przepiękna bramka Krystiana Gudel który z 18 metrów przymierzył w samo "okienko" bramki Talentu.

Postawa podopiecznych Marcina Grygo w tym spotkaniu była fantastyczna w szczególności druga połowa. Wielkie brawa dla Trampkarzy Promienia za walkę i zaangażowanie , gdyż walczyli do samego końca, zostawiając na boisku dużo sił i "serca".

Bramka : Krystian Gudel 3 min .

Skład Promienia : Daniel Bielawski - Kacper Lewandowski ( C ) , Michał Gryc , Eryk Lewocz , Arkadiusz Gnidziejko , Krystian Gudel , Kacper Głódź , Dawid Borawski , Patryk Gryc , Arkadiusz Wnorowski , Bartosz Wiszowaty. Na zmiany wchodzili : Eryk Rafało , Jakub Imbiorski , Patryk Osiecki , Norbert Lewocz .

Trener zespołu : Marcin Grygo

Promień Mońki

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas