• XVI Wiosenne Biegi Uliczne - Poseł Mieczysław Baszko
  • Święcenie pokarmów - kościół M.B. Częstochowskiej
  • Artur Gaweł - Podlaskie Muzeum Kultury Ludowej

LKS Promień Mońki - Wissa Szczuczyn    1 : 4   (1:1)

Pierwsza połowa dzisiejszego spotkania nie wskazywała wcale na tak wysoką porażkę Promienia z dużo wyżej notowaną Wissą Szczuczyn. Gospodarze rozpoczęli mecz bez żadnego respektu dla przeciwnika i toczyła się wyrównana gra na boisku. Promień częściej stwarzał sytuacje w polu karnym przeciwnika i chociaż nie były to sytuacje stuprocentowe to jednak wyglądały groźniej od tych drużyny gości.

W 30 min. spotkania w polu karnym Wissy został faulowany Marek Kulikowski i sędzia wskazał na 11 metr. Skutecznym egzekutorem rzutu karnego okazał się Jacek Maciorowski, który wyprowadził Promień na prowadzenie 1:0. Gdy wydawało się, że gospodarze na przerwę zejdą z jednobramkową przewagą w 43 min. jedyny w tej części gry strzał gości okazał się skuteczny i I połowa skończyła się wynikiem 1:1.

Druga połowa rozpoczęła się od bardziej zdecydowanej gry Wissy. Goście przyspieszyli swoja grę co w efekcie przyniosło im zdobycie bramki w 48 min. na 2:1. Okres optycznej ich przewagi przyniósł im kolejne bramki zresztą bardzo efektowne. Promień miał też swoje okazje w II połowie, których niestety nie wykorzystał. Zwyciężyło doświadczenie zawodników Wissy.

Wiesław Godlewski

Przypominamy, że w siedzibie klubu przy ulicy Sportowej 1, w cenie 40 złotych, są do nabycia szaliki klubu LKS Promień Mońki.

Obejrzyj więcej zdjęć

Promień Mońki

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas