• XI Biegi Papieskie - występ dzieci z SP nr 1 - Promyki
  • XI Biegi Papieskie i V Memoriał im. Ks Henryka Mirona

LKS Promień Mońki - MOSP Białystok    6:1  (3:0)

W 14 kolejce IV ligi Promień w ostatnim spotkaniu na własnym boisku w rundzie jesiennej podejmował zespół MOSP Białystok.

Od początku spotkania to gospodarze posiadali optyczną przewagę, często goszcząc w polu karnym przeciwnika. W 9 min. po szybkiej akcji i podaniu Polińskiego pierwszą bramkę w tym meczu zdobył Gnidziejko. W 14 min. po uderzeniu z głowy Polińskiego bramkarz gości wybił piłkę na rzut rożny. w 22 min. po dograniu piłki przez D.Purtę Poliński zdobywa drugą bramkę dla gospodarzy. W 24 min. z ok.35m.uderzył Godlewski tuż nad poprzeczką bramki gości. W 26 min. Poliński pokonał bramkarza MOSP-u i Promień prowadził już 3:0. W kolejnej akcji Poliński przegrał pojedynek w sytuacji sam na sam z bramkarzem. W pierwszej połowie goście nie zagrozili ani razu bramce Dobreńki i pierwsza połowa kończy się zdecydowanym prowadzeniem Promienia 3:0.

W drugiej połowie mecz się nieco wyrównał. Goście pomimo straty 3 bramek grali ambitnie o zmianę niekorzystnego dla nich wyniku. W 51 min. oddali pierwszy celny strzał na bramkę Dobreńki w tym meczu. W 52 min. uderzenie Chojnowskiego w ostatniej chwili na rzut rożny wybija obrońca gości. W 58 min. niedługo po wejściu na boisko po dośrodkowaniu z rzutu rożnego czwartą bramkę dla Promienia zdobywa Głódż. W 69 min. swoją trzecią i piątą bramkę dla gospodarzy zdobywa Poliński. W 72 min. po podaniu Polińskiego szóstą bramkę zdobywa Bondziul. W trakcie drugiej połowy trener Promienia wprowadził na boisko wszystkich młodych zawodników rezerwowych. Goście grając bardzo ambitnie do końca zdobyli honorową bramkę po rzucie karnym w 89 min.

W pełni zasłużone,nie podlegające dyskusji zwycięstwo odniósł zespół Promienia 6:1.

Promień: Dobreńko, D.Purta, Godlewski, Sujeta, Klim, Chojnowski, Poliński, M.Purta, Pawełko, Rafałko, Gnidziejko. Na zmiany wchodzili: Głódż, Bondziul, Lewandowski, Gryc, Misiewicz.

Bramki dla Promienia: Gnidziejko /9/, Poliński /22,26,69/, Głódź /58/, Bondziul /72/.