• Kolej w miniaturze przy ulicy Szkolnej
  • "Z tradycją w Nowoczesność" - Letni Chamski Podryw
  • "Z tradycją w Nowoczesność" - zespół Folk Lady

LKS Promień Mońki - Hetman Białystok 4:0    (2:0)

W ostatnim spotkaniu IV ligi w rundzie jesiennej Promień podejmował najniżej notowany w tabeli - zespół Hetmana. Mecz rozpoczął się od minuty ciszy po zmarłym byłym zawodniku Promienia - Mateuszu Pawełko.

Od pierwszych minut pierwszej połowy nasz zespół dominował i już w 20 min Damian Purta, po indywidualnej akcji lewą stroną boiska, z kilkunastu metrów pokonał bramkarza gości zdobywają pierwszego gola. Kilka minut później, po doskonałym dośrodkowaniu na pole przedbramkowe, Krystian Czerech wyskakuje do piłki i głową nie daje żadnych szans bramkarzowi - mamy 2 do 0. Tempo nie słabło i nasi piłkarze strzałami na bramkę próbowali podwyższyć wynik meczu strzelając tuż ponad bramkę i w poprzeczkę.

Druga część meczu rozpoczęła się fatalnie dla naszego zespołu. Po faulu na zawodniku Hetmana Jakub Chojnowski otrzymał żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę, za którą musiał opuścić boisko, nasz zespół musiał grać w dziesiątkę. Jednak nasz zespół "nie odpuszczał". Dosłownie minutę później akcja zaczyna się z prawej strony, piłkę na lewej stronie otrzymuje Maciej Odyjewski i w sytuacji sam na sam strzela trzecią bramkę. Piłkarze gości zaczynają śmielej poczynać na boisku i częściej zaczynają zagrażać naszemu bramkarzowi. Nasi piłkarze nadal próbują podwyższyć wynik, czego wynikiem były dwa strzały w słupek. Pod koniec drugiej połowy Marcin Purta otrzymuje piłkę z prawej strony boiska i indywidualnie mknie w kierunku bramki, będąc sam na sam strzela w lewy słupek, a piłka odbijając się zmierza do siatki. Spotkanie kończy się wynikiem 4:0.

Skład drużyny Promienia: Krzysztof Wojtkielewicz, Damian Purta, Krzysztof Czerniawski, Dawid Stachelek, Krzysztof Klim, Marcin Purta, Jakub Chojnowski, Krystian Czerech, Arkadiusz Wojno, Maciej Odyjewski, Norbert Jendruczek, Łukasz Godlewski, Jakub Tekień, Piotr Radzajewski, Filip Misiewicz, Patryk Poliński.

Trener: Dariusz Szklarzewski / Kierownik drużyny: Arkadiusz Magnuszewski.