• Dzień Działkowca - Prezes Ogrodu Sławomir Dębowski
  • X Święto Wsi - zwycięski zespół z Przytulanki
  • X Święto Wsi - rwanie koszuli na najmniejsze kawałki

LKS Promień Mońki - KS Wasilków    (1:2)

W 11 kolejce IV ligi Promień na własnym boisku podejmował zespół KS Wasilków. Goście dzisiejszego spotkania w poprzedniej kolejce wysoko pokonali lidera rozgrywek Ruch Wysokie Mazowieckie 4:1. Przed spotkaniem w Mońkach byli zdecydowanym faworytem.

Spotkanie rozpoczęło się bardzo obiecująco dla gospodarzy. Już w 7 min. spotkania po akcji gospodarzy Kolendo zostaje faulowany w polu karnym gości i sędzia dyktuje "jedenastkę",którą pewnie wykorzystuje J.Maciorowski i Promień obejmuje prowadzenie 1:0. Zespół gości praktycznie przez całą I połowę spotkania był częściej przy piłce i posiadał optyczną przewagę w polu. Dzięki bardzo mądrej i skutecznej grze w obronie zawodnicy Promienia skutecznie przerywali ofensywne poczynania przeciwnika. Jedyną groźną sytuację w I połowie goście stworzyli po strzale z rzutu wolnego. Maciek Andraka nie dał się zaskoczyć i obronił groźny strzał zawodnika gości.

Druga połowa rozpoczęła się od zdecydowanych ataków KS Wasilków, lecz nie stwarzali sobie dobrych sytuacji strzeleckich. Po ok.20 min. ich przewagi mecz stał się bardzo wyrównany i to Promień częściej gościł w polu karnym przeciwnika. Przy odrobinie dokładności i szczęścia mógł pokusić się o zdobycie jednej lub dwóch bramek. W 80 min. sędzia dyktuje rzut karny tym razem dla gości,który wykorzystują i doprowadzają do remisu. Gdy wydawało się, że wynik spotkania już nie ulegnie zmianie w 5 min. doliczonego czasu gry w ostatniej akcji meczu po strzale zawodnika gości i pechowym rykoszecie piłkarza Promienia piłka wpada do bramki Andraki i niestety jest to bramka zwycięska dla przeciwnika.

Zespół Promienia rozegrał dziś bardzo dobre spotkanie z teoretycznie silniejszym przeciwnikiem i na pewno nie zasłużył na porażkę.

Szkoda tylko,że sędzia nie dostosował się do poziomu spotkania i swoimi decyzjami wprawiał w osłupienie zawodników i kibiców.

Obejrzyj więcej zdjęć

Promień Mońki

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas