• Spotkanie - Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
  • Koncert życzeń - "Mama, I love You" cz.III
  • Koncert życzeń - "Mama, I love You" cz.II

Wysoka wygrana młodzików Promienia na inaugurację piłkarskiej wiosny !!!

W piątek 1 kwietnia udanie zakończył się domowy mecz młodzików Promienia Mońki. Nasi młodzi zawodnicy prowadzeni przez Trenera Marcina Grygo wygrali w dojrzałym stylu z AP Liderem Łomża 7 : 2.

Strzelanie rozpoczął w 3 minucie kapitan naszego zespołu Aleksander Olechno , kilka minut później Gabriel Krysztopa podwyższył wynik strzelając dwie bramki rywalom i prowadziliśmy do przerwy 3:1.

W drugiej odsłonie parę minut po rozpoczęciu dwukrotnie piłkę do siatki skierował Sebastian Lewocz . Kropkę nad ( i ) postawił Mikołaj Jankowski , który sprytnym strzałem z rzutu rożnego pokonał bramkarza Łomży. Goście zdołali w tym meczu strzelić dwie bramki. Nasz zespół miał cały mecz pod kontrolą i w pełni zasłużenie zgarnął komplet punktów.

Zdecydowanie na grę obu zespołów miały wpływ trudne warunki atmosferyczne tego dnia. Padający deszcz ze śniegiem i wiejący silny wiatr - to jedna z głównych przyczyn tego, że poziom widowiska nie był najwyższy, choć było widać, że obu drużynom zależało na zwycięstwie w tym meczu.

Gratuluję dobrego spotkania i patrzymy dalej do przodu, aby chłopcy się rozwijali i robili postępy indywidualne oraz zespołowe.

PROMIEŃ MOŃKI bramki: Aleksander Olechno, Gabriel Krysztopa, Gabriel Krysztopa, Sebastian Lewocz, Sebastian Lewocz, Mikołaj Jankowski.

AP LIDER ŁOMŻA bramki: Jaromir Banach, Sebastian Zwierciadłowski, Jaromir Banach (samobójcza).

Skład Promienia: Miłosz Tomaszewski (br)- Łukasz Ciborowski, Patryk Zalewski, Bartosz Kruszewski, Konrad Abramowicz-Aleksander Olechno(c), Ksawier Łaszcz, Gabriel Krysztopa, Sebastian Lewocz, Patryk Trekień, Daniel Kakareko, Filip Skutnik, Jakub Kapturkiewicz.

Trener: Marcin Grygo

Promień Mońki

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas