• Bogdan Bieliński o wystawie "Bitwa Warszawska"
  • Pielgrzymka do Krypna - kościół M.B. Częstochowskiej
  • Pielgrzymka do Krypna - kościół św. Brata Alberta

Raport z rozgrywek Juniorów runda jesienna 2020/2021

II Liga Junior B1 grupa 1, 6 zespołów: jesienią mecz i rewanż, łącznie 10 spotkań. Półmetek rundy za nami.

Jagiellonia Białystok SSA II - Promień 12:1. Nie "położyliśmy" się przed przeciwnikiem, choć wynik spotkania może o tym świadczyć. Uznajemy wyższość naszych rywali i zabieramy się do pracy. Bramka: Tekień Jakub.

Promień - Włókniarz Białystok 2:0. Przeciwnik o zbliżonym potencjale. Realizacja założeń przyniosła efekt w postaci zwycięstwa. Na duży plus wpływ całej kadry meczowej na końcowy wynik spotkania. Bramki: Tekień Jakub x2.

Wissa Szczuczyn - Promień 0:10. Zdecydowane zwycięstwo na wyjeździe. Poprawna gra z realizacją automatyzmów wypracowanych na treningach, ale twardo stąpamy po ziemi. Szacunek dla przeciwnika i pokora po tak wysokim wyniku. Bramki: Dąbrowski Jakub x4, Stachurski Jakub x5, Wędołowski Adrian.

Promień - MŁKS Łomża II 1:3. Pomimo porażki podnieśliśmy rękawice z wyżej notowanym rywalem. Pierwsze 45 minut spotkania to gra jak równy z równym. W drugiej połowie rywale przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę. Popełniliśmy za dużo błędów indywidualnych. Bramka: Moniuszko.

KS Wasilków - Promień 2:7. Poprawna gra w pierwszej połowie ustawiła cały mecz. Tracimy bramki po dwóch rzutach karnych. Musimy pracować nad indywidualnymi błędami oraz niewłaściwym ustawieniem formacji. Cieszymy się z trzech punktów i pracujemy dalej. Bramki: Dąbrowski Jakub x3, Moniuszko Jakub, Lewandowski Jan, Kuczyński Dawid, Stachurski Jakub.

Trener Bartosz Kobrzyniecki

Promień

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas