• Bogdan Bieliński o wystawie "Bitwa Warszawska"
  • Pielgrzymka do Krypna - kościół M.B. Częstochowskiej

Podsumowanie rundy jesiennej 2020/2021 Juniorów

Promień Mońki - Jagiellonia II Białystok 0:7

• Po wysokiej porażce w pierwszym spotkaniu, chcieliśmy się zrehabilitować w meczu "u siebie". Pomimo ambitnej postawy musieliśmy uznać wyższość przeciwników.

Włókniarz Białystok - Promień Mońki 1:2

• Ciekawe spotkanie dwóch zespołów o zbliżonym potencjale sportowym. Konsekwencja, determinacja, zaangażowanie, cierpliwość te cechy zdecydowały o zwycięstwie w tym meczu. No i oczywiście niezawodny przy stałych fragmentach "Piećka".
  • Bramki: "Piećka" rzut wolny, "Piećka" rzut karny

Promień Mońki - Wissa Szczuczyn 13:0

• Pierwsza połowa nie zapowiadała tak wysokiego wyniku. W drugiej połowie przeciwnik opadł z sił, co udało się skutecznie wykorzystać.
  • Bramki: Wędołowski x4, Dąbrowski x4, Lewandowski x2, Bielski, Kuczyński, Tekień

MŁKS Łomża II - Promień Mońki 3:2

• Niedosyt, tak należy ocenić te zawody. Mieliśmy pomysł na te spotkanie. Do przerwy prowadziliśmy 0:2. Od 60 minuty graliśmy w osłabieniu po bezmyślnej czerwonej kartce. Nie zdołaliśmy wyszarpać nawet punktu. Wyżej notowanego rywala mieliśmy na widelcu ale…, no właśnie …
  • Bramki: Dąbrowski, Rudnicki

Promień Mońki - KS Wasilków 8:0

• Aktywny początek meczu zapowiadał "spacerek". Nie do końca, przeciwnik do pewnego momentu spotkania mądrze i skutecznie bronili się. Worek z bramkami rozwiązał się dopiero w ostatnim kwadransie zawodów. Bramki: Stachurski x3, Dąbrowski x2, Moniuszko, "Piećka", Wędołowski

Rozegraliśmy 10 meczów. Odnieśliśmy 6 zwycięstw i 4 razy schodziliśmy pokonani. Można powiedzieć, że graliśmy bezkompromisowo, w naszych spotkaniach nie odnotowaliśmy remisów. W lipcu rozpoczęliśmy skrócone przygotowania. Sierpień - październik to zmagania ligowe. Listopad - grudzień to okres roztrenowania, który wykorzystaliśmy na spotkania kontrolne z zespołem Oldboyów. Plany na przyszłość? Zimowe przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2020/2021.