e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Szpital ma nowego Dyrektora


Po odwołaniu przez Zarząd Powiatu dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Mońkach mamy powołanego już kolejnego dyrektora. Po raz pierwszy od 9 lat dyrektorem monieckiego szpitala jest kobieta Anna Bańkowska-Łuksza.

Dr Anna Bańkowska-Łuksza jest z zawodu psychiatrą, kilka lat pracowała w Podlaskiej Kasie Chorych jako Kierownik Oddziału Kontroli Medycznej. Ukończyła studia z zakresu zarządzania służbą zdrowia w Białymstoku oraz studia w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania, kilka lat pracowała jako Kierownik Poradni Zdrowia Psychicznego w szpitalu MSWiA w Białymstoku.

Nowa Pani Dyrektor stwierdziła, że: „Jeżeli chodzi o szpital w Mońkach to należy część budynków poddać remontowi oddziału chirurgicznego i przede wszystkim zacząć promować szpital, abyśmy mogli zdobyć więcej pacjentów z regionu i samego Białegostoku.”

Będzie próbowała pozyskać lekarzy, którzy już odeszli z monieckiej placówki, a jeżeli to się nie uda spróbuje pozyskać lekarzy między innymi z Białegostoku. Z pewnością sięgnie po fundusze unijne, pomoc z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych i jaka sama zapewniła nie będzie się opierać na finansach tyko i wyłącznie z jednego źródła.

Głównymi zarzutami stawianymi przez członków Zarządu Powiatu byłemu dyrektorowi Cezaremu Rzemkowi było doprowadzenie do wielu konfliktów z lekarzami, nie pozyskiwanie środków zewnętrznych, słaba współpraca z NFZ i pogotowiem.Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2022 © Copyright by e-Monkipl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monkipl wymaga zgody redakcji portalu!