e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Piotrek z Moniek w You Can Dance


11 marca w TVN w programie „You Can Dance” mogliśmy obejrzeć zmagania Piotra Jeznacha z Moniek, oprócz występu obejrzeliśmy fragmenty jego życia i „obraz” naszej miejscowości.

Mieszkańcy Moniek Piotrka znają doskonale, jego występy przed publicznością mogliśmy oglądać podczas Dni Moniek i w przerwach między meczami siatkarskimi.

W wieku 8 lat rozpoczął swoją przygodę z tańcem w jednej z monieckich szkół tańca, tańczył w zespole „Galaktyka”, występował również w zespole „G-squad”. „Piter” obecnie należy do Białostockiej formacji Fair Play Crew – uważanej za jedną z najsłynniejszych grup tanecznych w Polsce. Specjalizuje się w stylach New Age oraz House.

Swoje umiejętności niejednokrotnie potwierdził zdobywając czołowe miejsca na zawodach ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Dwukrotnie znalazł się w czołówce tancerzy ogólnopolskiego turnieju „Wirująca Strefa” (2005 i 2007) oraz zdobył pierwszą lokatę w międzynarodowym turnieju „Rytm Ulicy” w 2008 r. W 2008 roku wystąpił jako choreograf i prowadzący w programie „MTV Summer 2008”.

Gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i wyjazdu na Brodway.Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2022 © Copyright by e-Monkipl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monkipl wymaga zgody redakcji portalu!