e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Figura, że ho ho


Od rana panie chcące zgubić zbędne kilogramy ciężko ćwiczyły przed kamerą. Poranny trening rozpoczęły od biegania w gaju, godzina przerwy i panie spotkały się ponownie w sali SP nr 2 na ćwiczeniach siłowych. Po tak wyczerpujących zmaganiach przyszedł czas na odprężenie (ale nie do końca), klubowiczki przeszły do monieckiej pływalni i tam Danuta Godlewska "zaserwowała" kolejną porcję ćwiczeń.

Oficjalne otwarcie klubu było huczne, obejrzeliśmy występ najmłodszych pociech "Podlasiaczek", wiersze w wykonaniu uczniów SP nr 1, pokaz ćwiczenia klubowiczek, występ grupy break dane "Elemental" i wykład dr Magdaleny Białkowskiej - specjalistki chorób wewnętrznych i dietetyki. Jednak najważniejszą częścią otwarcia była przysięga – konieczna by wstąpić do Klubu Kwadransowych Grubasów:

"Przysięgam, że od dzisiaj zapominam o babce ziemniaczanej, Przysięgam, że od dzisiaj zapominam o kiszce ziemniaczanej, Przysięgam, że od dzisiaj zapominam o słodkim torcie, ciastach i serach"

Na otwarcie przyjechały również panie z zaprzyjaźnionych klubów: z Białegostoku i Grajewa, które zaliczyły moniecczankom przysięgę.

Moniecki Klub Kwadransowych Grubasów "Figura" liczy 50 osób, w tym dwóch panów. Prezesem jest Elżbieta Chojnowska z Moniek – serdeczna koleżanka Barbary Markowskiej. Choć klub istnieje od niedawna może pochwalić się małymi sukcesami. Waga wszystkich członków wynosiła 2 tony, a obecnie klub schudł o 120 kilogramów.

Jak zapewniła Barbara Markowska- inicjatorka Klubów Kwadransowych Grubasów powstających w całej Polsce – w czerwcu w Mońkach będą organizowane szesnaste urodziny KKG.


   od początku

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2022 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!