e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Dzień Wszystkich Świętych


Niemal wszyscy opuszczamy swoje domostwa i wypełniamy życiem cmentarze. Patrzymy na nagrobne tablice, stoimy w zadumie, myśli uciekają ku przeszłości i trwa niema rozmowa z tymi, których już nie ma, ale ich obecność została mocno utrwalona w naszym życiu. Bo przecież byli to Ojciec i Matka, którzy dali nam życie i wychowali nas, przygotowali do życia. Byli to Dziadek i Babcia, którzy nie szczędzili nam nigdy swoich pieszczot. Są to nasi byli sąsiedzi, współpracownicy, przyjaciele, znajomi, koleżanki i koledzy ze szkolnej ławy. Wszyscy oni żyli w naszym życiu.

Coraz popularniejsze stają się cmentarze w internecie, np. www.wirtualnycmentarz.pl który oferuje możliwość założenia wirtualnego nagrobka, czyli wpisu o osobie zmarłej, zamieszczenia jej zdjęć, a nawet filmu lub pliku dźwiękowego z głosem nagranym za życia osoby pochowanej. Na niektórych wirtualnych nekropoliach za odpowiednią opłatą można zarezerwować dla siebie całą "alejkę", a nawet wykupić reklamę.

Pochówek na wirtualnym cmentarzu może być np. sposobem na zgromadzenie wielu pokoleń danej rodziny, których groby w rzeczywistości rozsiane są w różnych miejscach.


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2022 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!