e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

N@utobus

Przez prawie cały dzień gościł w Mońkach specjalny autobus, wyposażony w 11 komputerów przenośnych, serwer, satelitarny dostęp do Internetu, sprzęt sieciowy, ekran plazmowy, MOBIK – multimedialne urządzenie wielofunkcyjne wyposażone w komputer, projektor, bezprzewodową klawiaturę oraz cyfrowy wizualizer, itp. Dostęp do internetu zapewniają dwie sieci internetowe: przewodowa oraz bezprzewodowa, dzięki którym sprzęt zainstalowany w autobusie będzie mógł połączyć się z Internetem niezależnie od miejsca postoju pojazdu.

Celem projektu jest aktywizacja wspólnot lokalnych w obszarów o niższym pooziomie rozwoju gospodarczego oraz obszarów wiejskich i słabo zaludnionych.

Godziny przedpołudniowe były przeznaczone na szkolenia nauczycieli. Informatycy przedstawili najnowszy Zintegrowany System Zarządzania Oświatą. Natomiast godziny południowe i popołudniowe należały do młodzieży, która nie miała większych problemów z obsługą internetu.

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2022 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!