Preloader Image
e-Monki
<<< wstecz

Nasze - wasze inicjatywy


Biblioteka Publiczna w Mońkach ogłasza KONKURS na INICJATYWY LOKALNE w ramach projektu "Biblioteka – razem ku kulturze" ‼️

Jeżeli masz pomysł na działanie o charakterze kulturalnym, edukacyjnym czy artystycznym złóż wniosek i zdobądź dofinansowanie!

Kto może złożyć wniosek?
Do konkursu zapraszamy mieszkańców Gminy Mońki, a dokładniej grupy nieformalne (3 osoby pełnoletnie) oraz grupy formalne (np. szkoły, fundacje itp.)

Na co można przeznaczyć dofinansowanie?
Na inicjatywy, które mogą zaangażować lokalną społeczność: dzieci i młodzież, dorosłych, seniorów, lokalnych liderów itd. Działania mogą być realizowane w postaci warsztatów, zajęć, spotkań, wystaw, koncertów, imprez itp.
Maksymalna kwota dofinansowania to 7 000zł z łącznej puli 25 000zł.

Termin składania wniosków
Formularz zgłoszeniowy należy złożyć do 15 maja 2023r., do godz. 17:00 przesyłając go drogą elektroniczną – mediateka@bpmonki.pl lub dostarczyć osobiście do Mediateki (ul. J. Słowackiego 4, Mońki). Przed zgłoszeniem należy zapoznać się z regulaminem konkursu.

Szczegółowe informacje dot. konkursu, w tym regulamin oraz formularz zgłoszeniowy, znajdują się na stronie https://bpmonki.pl/wydarzenie/konkurs-na-inicjatywy-lokalne/

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego – 516 822 445, mailowego – mediateka@bpmonki.pl, a zwłaszcza osobistego w Mediatece.


<<< wstecz