e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Oficjalnie powitano wakacje


Tegoroczny festyn z okazji Rozpoczęcia Wakacji odbył się na miejskim placu zabaw przy Pomniku Pamięci. Impreza organizowana jest w ramach Wakacyjnej Akcji Lato 2021, która trwa przez cały okres wakacyjny. Głównymi organizatorami imprezy byli Burmistrz Moniek Zbigniew Karwowski oraz Moniecki Ośrodek Kultury.

Na placu zabaw zebrało się ok. 100 dzieciaków, które uczestniczyły w różnego rodzaju zabawach, konkurencjach sportowych i plastycznych. Krótką pogawędkę na temat bezpiecznego zachowania się podczas letniego wypoczynku przeprowadzili monieccy policjanci Komendy Powiatowej Policji w Mońkach. Policjanci szczególnie zwrócili uwagę na to jak należy zachować się podczas pobytu nad wodą.

Przypomnieli podstawowe zasady ruchu drogowego, do których należy się stosować oraz jak się zachować w stosunku do osoby obcej. Na stoisku przygotowanym przez przedstawicieli Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Mońkach można było wziąć udział w konkursie plastycznym. Zabawy ruchowo – animacyjne prowadziła animatorka z firmy Fast Event. Każdy uczestnik za udział w konkurencjach nagradzany był nagrodą. Na zakończenie imprezy wszyscy zostali poczęstowani lizakami i napojami na ochłodę.

Tekst i zdjęcia MOK


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!