e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Paczka Wielkanocna


Z inicjatywy pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mońkach i przy współpracy Dyrektora MOPS w Mońkach Pana Mariusza Popowskiego oraz Burmistrza Moniek Pana Zbigniewa Karwowskiego zorganizowano akcję "Paczka Wielkanocna".

Projekt zakładał dostarczenie pomocy w postaci produktów żywnościowych przed Świętami Wielkanocnymi. Pomoc otrzymało 50 najbardziej potrzebujących rodzin z terenu miasta i gminy Mońki.

Dzięki naszym zaprzyjaźnionym firmom, producentom żywności z terenu gm. Mońki tj. Piekarnia-Cukiernia "Sobieski", Ubojnia Drobiu "Wojszki", KBS Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Mięsnego oraz AGRONA Sp. z o.o. Sp. K. zaopatrzyliśmy nasze rodziny w wędlinę, mięso, pieczywo, babkę wielkanocną i ser.

Pracownicy MOPS osobiście dostarczali paczki dla rodzin. W akcję włączyli się również dzielnicowi KPP w Mońkach, którzy pomogli rozwieść paczki do rodzin z okolicznych wsi.

Razem z rodzinami, które otrzymały paczki dziękujemy sponsorom za miłe słowa i pomoc w tym jak trudnym czasie oraz życzymy smacznego jajka w te nadchodzące Święta Wielkanocne.Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!