e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Dwa konkursy z ekologii


Konkurs plastyczny "Środowisko wśród nas" skierowany jest do uczniów i uczennic szkół podstawowych klas I-III z terenu powiatu monieckiego i obejmuje tematykę flora, fauna, krajobraz powiatu monieckiego.

Konkurs fotograficzny "Środowisko w obiektywie" skierowany do uczniów i uczennic klas IV – VIII oraz szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu monieckiego i obejmuje tematykę flora, fauna, krajobrazpowiatu monieckiego.

Prace należy dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą z dopiskiem Konkurs Plastyczny - "Środowisko wśród nas" lub Konkurs fotograficzny - "Środowisko w obiektywie" w terminie do 16.11.2020 r. na adres Organizatora: Starostwo Powiatowe w Mońkach, ul. Słowackiego 5a, 19-100 Mońki.

Rozstrzygnięcie konkursu oraz podanie wyników nastąpi najpóźniej do dnia 23.11.2020 r.
Nagrody zostaną ufundowane w każdej grupie tematycznej za pierwsze trzy miejsca.

Celem konkursu jest rozwój u uczestników świadomości ekologicznej oraz podniesienie wrażliwości na problemy dotyczące ekologii i ochrony środowiska, a także pobudzenie wyobraźni plastycznej i kreatywności oraz umożliwienie prezentacji uzdolnień na szerokim forum.

Do pobrania:
- Regulamin konkursu fotograficznego.pdf
- Regulamin konkursu plastycznego.pdf


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2020 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!