e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Inicjatywy kulturalne


V Konkurs Oddolnych Inicjatyw Kulturalnych Mieszkańców Gminy Mońki 2020

Konkurs ogłoszony przez Moniecki Ośrodek Kultury ma za zadanie wspierać projekty, które inicjują rozwój zainteresowań kulturalnych mieszkańców gminy Mońki i prowadzą do współpracy z mieszkańcami na poziomie lokalnym. Konkurs skierowany jest do mieszkańców gminy Mońki, osób fizycznych i grup nieformalnych. Celem konkursu jest odkrywanie i wspieranie oddolnych inicjatyw kulturalnych, których pomysłodawcami są mieszkańcy naszej gminy i które będą przez nich realizowane, przy wsparciu Monieckiego Ośrodka Kultury.

W ramach konkursu przewidywane jest przyznanie środków pieniężnych na wyłonione w konkursie projekty (w liczbie od 2 do maksymalnie 5), które będą realizowane na terenie gminy Mońki w terminie od 12 października do 15 grudnia 2020 r. i które odpowiadają rekomendacjom z przeprowadzonej w 2017 r. "Diagnozy potrzeb kulturalnych mieszkańców gminy Mońki".

Więcej informacji dostępnych jest regulaminie konkursu. Tutaj znajdują się pliki do pobrania: Regulamin konkursu, Wniosek konkursu, Klauzula RODO.


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2020 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!