e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Ważny komunikat


Szanowni Państwo z przykrością informujemy o kolejnym potwierdzonym przypadku zakażenia wirusem SARS-Cov-2 w naszym powiecie.

Niestety jest to osoba będąca pracownikiem Starostwa Powiatowego w Mońkach w związku z czym od jutra 28.07.2020 r. wszystkie budynki Starostwa tj.:
1) Główna Siedziba - ul. Słowackiego 5A
2) Budynek Architektury i Ochrony Środowiska, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie oraz Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego - ul. Niepodległości 3
3) Wydział Dróg - ul. Mickiewicza 52
Zostają ZAMKNIĘTE do ODWOŁANIA

W tym momencie prowadzone są czynności z nadzoru epidemiologicznego w celu określenia osób z bezpośredniego kontaktu z chorym pracownikiem. Prowadzimy również intensywną dezynfekcję pomieszczeń, co jest głównym powodem zamknięcia budynków.

O wszelkich zmianach będziemy informować Państwa na bieżąco. Liczymy na Państwa zrozumienie i przepraszamy za zaistniałe utrudnienia.

Niestety zauważamy wzrost zakażeń w naszym powiecie dlatego ponownie przypominamy o zachowaniu dystansu społecznego i szczególną ostrożność w bezpośrednich kontaktach.

Nie lekceważmy też objawów zaziębienia i chorób grypopodobnych. Wtedy zalecany jest telefoniczny kontakt z lekarzem rodzinnym.

Uważajmy na siebie i swoich bliskich
źródło: Starostwo Powiatowe w Mońkach


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2020 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!